“Це відверта брехня та маніпуляція”. Перший заступник міського голови заявив до поліції на розповсюджувачів агітлистівок

0

Михайло Шевченко прокоментував агітаційні листівки від “Штабу Супротиву”, який останні три дні базується в стінах міської ради. Перший заступник мера звернувся до Полтавського відділу поліції через дії розповсюджувачів. 

Крайній праворуч: Михайло Шевченко

Крайній праворуч: Михайло Шевченко

– Щойно написав заяву до поліції на розповсюджувачів цих листівок. Це відверта брехня та маніпуляція.

Перший заступник міського голови зазначив, що йдеться не лише про наклеп, а й про загрозу для його життя.

– У Полтаві розповсюджують сумнівну листівку з закликом до повалення діючої влади міста. Висновки тексту носять маніпулятивний характер. Подібний матеріал може спровокувати людей на необдумані дії. За таких обставин на моє життя можуть здійснити замах.

Михайло Шевченко

На думку першого заступника, розповсюджувачі листівок хочуть посіяти в Полтаві хаос і отримати політичні дивіденди, скориставшись ситуацією біля арки.

Нагадаємо, упродовж 9 квітня представники “Штабу Супротиву” – активісти ГО “Сокіл” – розповсюджували листівки із закликом вийти на мітинг 10 квітня о 9.00 під стіни міськради. На їхню думку, через діяльність міського голови Олександра Мамая та його першого заступника Михайла Шевченка Полтава повертається в бандитські буремні 90-ті роки.

Михайло Шевченко також зазначив, що судовий позов проти видання, яке зазначило про його причетність до найняття тітушок для охорони “Газетної арки”, майже готовий.

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018