Перший заступник голови облради через ЗМІ шукає керівника Облавтодору

0

Під час засідання сесії обласної ради, зокрема, говорили і про дороги та те, як прибирали сніг під час негоди. Виявилося, доповідати про виконану роботу немає кому – керівники профільних управлінь не відреагували на запрошення влади і не з’явилися на засідання.

image

– Ми письмово запрошували на сесію керівника служби автомобільних доріг і начальника Облавтодору ще у понеділок. Хай не розказують, що зайняті чи на нарадах. Вони не з’явилися на сесію доповідати. Вони просто побоялись прийти, бо знали, які будуть до них запитання, – наголосив Євгеній Холод.

Сам посадовець мешкає у Кременчуці, і в дні сильних снігопадів чимало часу проводив в дорозі між Полтавою та Кременчуком. Тоді, говорить, затори були чималі, і керівники відповідних закладів не вирішували нагальних проблем.

– Так, в деяких областях, наприклад в Сумській, ситуація була набагато складніша. Проте у нас в регіоні робота, що проводилася і оперативнівність, з якою розчищалися снігові замки – незадовільна, – наголосив Євгеній Холод.

Оскільки до керівників профільних установ перший заступник голови облради не зміг звернутися напряму – запитує їх через ЗМІ: що їм заважає якісно працювати – відсутність фінансування чи, можливо, особисті проблеми?

– Таку зневагу до депутатського корпусу вважаю образливою, – підсумував Євгеній Холод.

Юлія Логвиненко

Коментувати

20 березня 2018