Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяв участь в круглому столі

0

08 лютого 2016 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Анатоліївна Ражик взяла участь в засіданні «круглого столу» на тему «Доступ до правосуддя людей з особливими потребами», організованого Полтавським районним судом Полтавської області та проведеного його головою – Кіндяком Ігорем Степановичем.

f0663071-686c-4c2e-8ec2-6919d42b7cbd

Участь в заході взяли представники державних і недержавних установ та організацій.

Найбільшу зацікавленість в обговоренні проблемних питань доступу до правосуддя людей з особливими потребами виявили представники Полтавської обласної організації УТОГ та Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Тетяна Анатоліївна Ражик мала можливість розказати присутнім про безоплатну вторинну правову допомогу та послуги, які надає Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також учасники круглого столу приділили особливу увагу обговоренню питання забезпечення вторинною правовою допомогою інвалідів.

Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД, Ражик Тетяна

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018