Перші овочі та фрукти: як вберегтися від нітратів

На прилавках магазинів свіжі овочі і фрукти лежать протягом усього року. І при цьому не обов’язково сезонні. Ми не так часто купуємо їх, адже розуміємо, що натурального в них мало. Але зараз настала весна, наближається літо, і нам так і хочеться купити на салат свіжих овочів або побалувати себе ягодами. Та й в ціні вони вже істотно знижуються. 

Але пам’ятайте, що фрукти та овочі, вирощені натуральним шляхом, дозріють приблизно в червні-липні. А все те, що зараз нас так вабить своїм свіжим і соковитим видом – це продукти, які були вирощені на прискорювачах зростання – нітратах. А вони дуже шкідливі для людського організму. Більш того, на поверхні таких товарів може залишатися ще і хімікат, яким їх обробляють для того, щоб продовжити термін зберігання. Змити цю речовину вкрай складно – хоч миючими засобами, хоч гарячою водою.

Що ж таке ці нітрати і чим вони для нас шкідливі?

Нітрати – це з’єднання солі і ефіру азотної кислоти. Вони не гублять овочі, але вкрай негативно впливають на людський організм. Вони зменшують кількість йоду в організмі, що призводить до збільшення щитовидної залози. Негативно впливають на роботу серцево-судинної системи, сприяють розладам нервової системи, а також провокують розвиток різноманітних пухлин в організмі. Погодьтеся, це однозначно не гідна плата за ранній весняний салат.

Як захиститися від впливу нітратів?

При купівлі овочів і фруктів в «несезон» перш за все варто звернути увагу на їх зовнішній вигляд. Віддавайте перевагу культурам середнього розміру. Чим більше овоч чи фрукт, тим більше в ньому цих стимуляторів росту.

Також подивіться уважно, щоб під шкіркою не було чорних або коричневих цяток. Це також ознака присутності нітратів.

Неодмінно потрібно знати, де найбільше скупчення нітратів. Вчені довели, що найбільша кількість шкідливих речовин концентрується в зелені, листяних породах рослин і коренеплодах: в капусті, кропі, редисці. Найбільше шкідливих речовин міститься в стеблах, шкірці, корінцях, жилках і черешках листя, в поверхневих шарах овочів. Тому, якщо ви купуєте коренеплід, сміливо видаляйте з нього шкірку, хвостики і плодоніжки.

Також скоротити кількість нітратів в овочах і фруктах вам допоможе вода. Але для цього потрібно не просто помити їх, а й замочити на пару годин у холодній воді. Вона нейтралізує дію хімікатів. Якщо ж ви проварите овочі, то нітратів у них залишиться ще менше.

Пам’ятайте, що термін зберігання скоростиглих овочів і фруктів – досить малий. Приблизно дві доби, а салатів з них ще менше – близько 6 годин. Тож готуйте страви з розрахунку, що ви зможете відразу їх з’їсти.

До речі, якщо після десерту ви вип’єте одну таблетку аскорбінової кислоти, це допоможе зменшити негативний вплив нітратів на організм. Таким ефектом володіє вітамін С.

Дієтологи дотримуються думки, що більше користі для нашого здоров’я принесуть торішні заморожені фрукти, ніж свіжі, але вирощені на хімікатах. Тож починайте готувати запаси в морозильну камеру ще з літа, коли все свіже й натуральне.

Не забувайте про те, що несезонні продукти не можна вживати дітям до 5 років, літнім людям і тим, хто страждає від хронічних захворювань.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Якось всі це знають,але ж купуємо по інерції,воно таке зараз яскраве,привабливе,відлякують не нітрати ,а ціна.

2019-04-30
Людмила
Відповіcти
0

Варені овочі крім нітратів втрачають і корисні речовини. Тому треба вибирать ,що більше нашкодить.

2019-04-30
Лара
Відповіcти
0

Дітям про нітрати дуже не поясниш – хочу і все! інші їдять і я хочу!

2019-04-30
Рита
Відповіcти
0

Щоб вберегтися від нітратів – не треба ходить в магазин і соблазняться)))

2019-04-30
Вероніка
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: