Перша Ліга. «Гірник» програв «Вересу», а «Полтава» здолала «Черкаський Дніпро»

0

У 25-му турі Першої Ліги чемпіонату України з футболу Рівненський «Верес» вдруге у чемпіонаті обіграв «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів, продовживши свою виграшну серію до двох матчів поспіль, а ФК «Полтава» перемогла на виїзді «Черкаський Дніпро».

Перемога над «річковиками»

Полтавці не показали видовищного футболу, однак змоги використати помилки суперників у обороні.

Господарі поля зробили акцент на атакуючі дії, адже фактично «річковикам» потрібно було грати ва-банк, так як під час весняної частини чемпіонату вони постійно втрачали очки. Однак полтавчани зуміли піймати суперника на контратаці. «Зелено-чорні» перехопили м’яч на своїй половині поля, віддали довгу передачу вперед. Зеленевич та Нехтій вийшли два в два, Максим відпасував на Владислава, який і виконав єдиний влучний удар в матчі.

Після цієї перемоги ФК «Полтава» зрівнялася за очками з «Оболонню», з якою ділить десяту сходинку, і наближається на відстань в один бал до «Дніпра». За тиждень полтавчани зіграють вдома з  харківським «Геліосом».

«Верес» – «Гірник-Спорт». Як Горішні Плавні «горіли» у Рівному

Як повідомляє інформаційна служба НК «Верес», матч активніше розпочали господарі. Вже на другій хвилині Антон Ситников перервав гостру передачу Антона Котляра на Ігоря Сікорського. Ще мить і супермомент зіпсував Руслан Степанюк. Після помилки Ситникова він розстрілював вже порожні ворота – мимо.

Ще один шанс забити хвилин за п’ятнадцять втратив Василь Білий. Його удар головою після передачі Валерія Кучерова також прийшовся повз ворота.

Відкрили ж рахунок рівняни з пенальті. Руслан Степанюк першим встиг на гостру передачу від Антона Котляра, змусивши сфолити опікуна. Найкращий бомбардир ліги сам і виконав вирок арбітра – 1:0.

Вийшовши вперед у рахунку, рівняни продовжили атакувати. В одній з атак Руслан Степанюк міг доволі оперативно оформити дубль, але пробив просто у руки Антону Ситникову. Голкіпер «Гірника-Спорт» втім продовжив помилятися на виходах і вже за мить все ж пропустив знову. Він не зумів вибити м’яч подалі після навісу Антона Котляра від кутового прапорця, а Руслан Степанюк у боротьбі із Андрієм Шевчуком проштовхнув м’яча до сітки воріт – 2:0!

Ще п’ять хвилин – і рахунок став розгромним. Сергій Борзенко, увірвавшись до карного майданчика гостей, ударом головою в дотик замкнув передачу Антона Котляра – 3:0!

Перший по-справжньому небезпечний момент гості створили на заключній хвилині тайму. Сергій Дячук ефектно пробивав «ножицями» – «Верес» виручив Олександр Ільющенков.

Щойно розпочався другий тайм – на міцність своїм ударом випробував стійку воріт Антон Котляр. А Руслан Степанюк з декількох метрів метрів пробив повз рамку…

Згодом настав час Ростислава Волошиновича. Спершу він не влучив у ворота з вигідної позиції, а згодом таки забив четвертий у матчі гол, замкнувши ударом головою передачу справа від невтомного Антона Котляра.

Гості цього разу відповіли своїм голом. Сергій Панасенко ідеально виконав штрафний удар – 4:1.

Наприкінці матчу Сергій Панасенко спробував свій удар повторити. Втім, цього разу Олександр Ільющенков був на висоті.

Втім, ще за хвилину і воротар рівнян був безсилим. Олексій Моісеєнко реалізував пенальті за гру рукою Дмитра Козьбана – 4:2.