Переводимо стрілки: на вихідних Україна переходить на літній час

У ніч з 25 на 26 березня Україна перейде на літній час.

Літній час

Літній час

Для людського організму це не така легка справа, як можна було б подумати. Причому саме перехід на літній час дається важче. Адже годинникову стрілку переводять на годину вперед, відповідно, вставати зранку потрібно на годину раніше. Уже доведено, що у перший тиждень після переведення стрілок рівень травматизму і кількість нещасних випадків та викликів екстреної допомоги зростає.

2

Щоб залишатися здоровими та зібраними, тримайте кілька порад:

1. Дайте собі час на адаптацію. У перший робочий ранок після переведення годинників встановіть час на будильнику так, щоб не треба було підхоплюватися на ноги з першим же його дзвінком.

2. Легкі тонізатори та імуностимулятори — хороший вибір. Жодних медикаментів: мова йде про зелений час з лимоном, какао з апельсиновим соком, ягідні чаї з медом та інші приємні способи почати ранок.

3. Лягати спати кілька днів не хотітиметься. Але мусите опинитися в ліжку не пізніше опівночі. Гаряче молоко з медом чи те ж какао (але вже без апельсинового соку) — непоганий вибір, щоб розслабитися і заснути.

4. Старайтеся не планувати на перший тиждень після переводу годинникової стрілки на годину вперед далеких поїздок (особливо, якщо за кермом — ви) , відповідальних зустрічей та інших вкрай важливих справ.

Інфографіка Рузанни Давітян

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: