Google відтепер краще перекладатиме українською

Про покращення якості перекладу та зміну методу його отримання повідомляє офіційний блоґ Google Україна. Йдеться про перехід на технологію нейронного перекладу для української мови.
Google відтепер краще перекладатиме українською. Фото: engadget.com

Google відтепер краще перекладатиме українською. Фото: engadget.com

– Наступного разу, коли ви використовуватиме Google Перекладач, то, можливо, помітите, що переклад став більш точним і простим для розуміння. Це тому, що слова і речення, які ви перекладаєте між англійською і українською мовами, тепер використовують нашу передову технологію “нейронного перекладу”!
Google Україна
Технологія нейронного машинного перекладу, як зазначено в блозі, є набагато кращою, ніж попередня, тому що зараз Google перекладає цілі речення, в той час як раніше – окремі фрази. Це все робить переклади ще більш точними та ближчими до людської мови, особливо якщо користувач намагається перекласти ціле речення.
Перекладач оновиться автоматично в додатках іOS і Android, на translate.google.com.ua і через Пошук. Незабаром він також стане доступним для автоматичного перекладу сторінок в Chrome. Відтак, українська мова приєднується до низки інших мов, які були оновлені до нейронного перекладу. Нагадаємо, корпорація почала запроваджувати технологію нейронного перекладу в листопаді 2016-го року.
Довідково:
Штучна нейронна мережа – математична модель, створена за аналогією до нервових клітин живого організму. Нейронні мережі не програмуються в звичайному розумінні цього слова, а здатні навчатися. Можливість навчання — одна з головних переваг нейронних мереж перед традиційними алгоритмами. Технічно, навчання полягає в знаходженні коефіцієнтів зв’язків між нейронами. У процесі навчання нейронна мережа здатна виявляти складні залежності між вхідними даними й вихідними, а також здійснювати узагальнення. Це означає, що в разі успішного навчання мережа зможе повернути правильний результат на підставі даних, які були відсутні в навчальній вибірці, а також неповних та/або «зашумлених», частково спотворених даних.
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: