Пенсіонери Полтавщини почали отримувати підвищені пенсії

0

93,7 тисяч пенсіонерів Полтавщини не отримали підвищення пенсії. Вони наразі подають найбільше звернень до Головного Пенсійного Фонду Полтавщини. 16 жовтня представники Пенсійного Фонду провели прес-конференцію, на якій йшлося про перерахунки мінімального прожиткового мінімум та пенсій з 1 вересня.

115065

На сьогодні органи Пенсійного Фонду вже перерахували пенсії 330,6 тис громадянам, що одержують трудові пенсії, та 10,6 тис. – колишнім військовослужбовцям і членам їх родин, – повідомив начальник Головного управління обласного Пенсійного Фонду Володимир Тараторін.

Віннаголосив, що, перша за все, підвищення отримали сільські аграрні пенсіонери, які отримували мінімальні пенсії.

Тож, середній розмір підвищення трудових пенсій склав 115 гривень, а пенсії представникам силових структур зросли на 145 гривень.

Протягом ІІІ кварталу середній розмір пенсій полтавців зріс на 6% – з 1518,15 гривень до 1608,60 гривень.

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Володимир Носенко наголосив на тому, що пенсія та її підвищення залежить від багатьох складових: стажу і заробітку, доплат за понаднормовий стаж та індексації. Також підвищення пенсій отримали 4 категорії ветеранів: інваліди війни, учасники війни(трудівники тилу), члени сімей загиблих воїнів та військовослужбовців та жертви нацистських переслідувань.

Юлія Злепко

21 липня 2018
20 липня 2018