Педагог передасть отриману премію на лікування дівчинки з онкологією

0

Сьогодні, 3 жовтня, у Полтавському районному Будинку культури трьох педагогів нагородили премією Самійла Величка. ДиректорГорянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оксана Калинич присвятила її загиблому в Іловайському котлі українцю.

_DSC0023

Відповідну премію отримали Максим Білокінь – учитель фізики та інформатики Пальчиківського НВК; Тетяна Падалко – заступник директора Степнянського НВК, дошкільний підрозділ; Оксана Калинич – директор Горянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Директор Горянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оксана Калинич присвятила премію захисникові України Олексію Довгалю, який у 2014 році загинув у Іловайському котлі. Він залишив дружину й двох маленьких дітей. Вони разом із родиною сестри жили разом. Зараз дочка його сестри тяжко хворіє.

— Але горе не ходить одне. Зараз родина сестри направила всі зусилля на лікування трирічної Наталочки, у якої лейкемія, — розповідає жінка.

_DSC0040

Жінка розповіла, що зараз дівчинка знаходиться в Полтавській обласній лікарні. Курс хіміотерапії вона вже пройшла, але потрібне подальше лікування. Наразі вона потребує дороговартісного лікування в Іспанії.

— Ця премія піде на її лікування. Ця тисяча гривень – це зовсім малі кошти, але я думаю, що ми будемо працювати та люди доброї волі допоможуть вилікувати цю дитину.

_DSC0041

Нагадаємо, що 30 вересня до голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка прийшли депутати та громадські активісти. Вони зібралися, щоб з’ясувати з якої причини зі списку номінантів на премію Самійла Величка було виключено прізвище директора Горянської школи Калинич Оксану.

Але все ж питання вирішилося — і жінку нагородили премією.

— Дуже хотілося б вірити в те, що це була просто якась помилка, — зазначила Оксана Калинич.

21 марта 2019
20 марта 2019