Патрульні поліцейські Полтави приступлять до роботи на початку весни

0

На початку весни, 3 чи 4-го березня, у Полтаві відбудеться церемонія прийняття присяги новими патрульними поліцейськими. Про це повідомляють у прес-службі обласної поліції. Деталі про місце доки невідомі. Планується, офіційний захід відвідають перші особи Національної поліції України та можливо Президент України Петро Порошенко.

89_main_ukr

фото зі сторінки Арсена Авакова у facebook.com

Тож на початку березня 2016-го кандидатів, які успішно складуть фінальні іспити, допустять до виконання повноважень, визначених законом України “Про національну поліцію”. Інакше кажучи, Полтавою почнуть патрулювати у новенькій формі та на нових авто 250 молодих патрульних поліцейських, віком до 35 років.

Триває процес формування кардинально нового органу, здатного надати якісний правоохоронний сервіс, – звітує на офіційному сайті керівник обласної поліції Олег Бех.

Нагадаємо, на урочистому старті набору до лав нової поліції у Полтаві були присутні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Тоді поважні гості відмічали: Полтава має своєрідний рекорд – кількість бажаючих вступити на службу до патрульної поліції лише за першу годину складала більше півтисячі заявок.

600x450Арсен Аваков тоді обіцяв, що нові патрульні з’являться на вулицях Полтави в лютому 2016 року.

Нові патрульні поліцейські вже прийняли присягу у Києві, Львові, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Черкасах, Миколаєві, Івано-Франківську, Херсоні, Хмельницькому.

policiya

Юлія Логвиненко

Коментувати

17 березня 2018
16 березня 2018