Патрульна поліція Полтави надала коментар щодо заборони в’їзду після 23-00 полтавцям, які проживають та працюють по вулиці Котляревського

2

У Полтаві на перехресті вулиць Пилипа Орлика та Котляревського встановили новий дорожній знак 3.21 (з табличкою). Коментар патрульної поліції з цього приводу.

Дорожний знак

Трибуна писала про те, що Полтавцям, які проживають та працюють по вулиці Котляревського заборонили в’їзд після 23-00. Там встановили дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено».

В Управлінні патрульної поліції Полтави надали коментар з цього приводу:

– Встановлення дорожніх знаків не входить до обов’язків Управління патрульної поліції. Цим займається відділ житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Полтавської міської ради. Однак, згідно Ст. 27 ЗУ «Про дорожній рух», схема організації дорожнього руху має бути погоджена із відповідними підрозділами Національної поліції.
Дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» на вулиці Котляревського у місті Полтава біля перехрестя з вулицею Пилипа Орлика у напрямку вулиці Соборності не був погоджений відділом БДР УПП в місті Полтава, так як не відповідає нормам законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Відділ житлово-комунального господарства декілька разів звертався  до нашого відділу стосовно встановлення подібних дорожніх знаків, але їх не погоджували, так як вони не відповідають нормам чинного законодавства.

Коментувати

2 Коментарів
Таміла
• 20:40 | 14 вересня 2017

• 20:39 | 14 вересня 2017
А поставьте такой знак по улице Гоголя с двух сторон!!! И ночной патруль!!! Ну уже невозможно с этим алкопарком! Это же исторический центр, памятник Гоголю и т.д, и т.п. В жилых домах живут семьи с грудными детьми, пожилые люди, те, кому утром на работу!!! Где вы, правоохранители порядка и городские власти??? Ау???

Відповіcти
Ростик
• 23:48 | 13 вересня 2017

Может сами жильцы и поставили этот знак. Кирпичи же снимают в районе рынка

Відповіcти
16 березня 2018
15 березня 2018