Паспорт України потрапив до ТОП-25 у світовому рейтингу

Паспорт громадянина України піднявся до 23-ї позиції у світовому рейтингу впливовості паспортів Global Passport Power Rank.

Паспорт України потрапив до ТОП-25 у світовому рейтингу

Паспорт України потрапив до ТОП-25 у світовому рейтингу

Рейтинг складається з порівняльного аналізу показників можливостей документів. Основним показником прийнято вважати кількість країн, до яких власник паспорта може завітати, не маючи візи. За офіційними даними, українці можуть відвідати без віз 133 держави світу — для візиту до 91 країни взагалі не потрібно віз, адже між державами діють дипломатичні домовленості, тоді як ще 42 країни дозволяють оформити візу вже на місці. У той же час, для візиту у 65 країн громадянам таки доведеться заздалегідь оформити візу.

Зазначимо, Україна займає 25-те місце разом з Антігуа і Барбуда та Мавританією. Очолює світовий рейтинг паспорт ОАЕ — власники цих документів можуть відвідати без віз аж 171 країну!

Менш ніж за 4 місяці Україна змогла перемітитись у списку з 28-го на 23-тє місце. Попри відносно швидкий прогрес, українцям є до чого прагнути, адже наразі нас випереджають болгари, хорвати, італійці та інші.

Сусідня Польща посідає 7 місце рейтингу, випереджаючи Румунію (9 місце). Грузія займає 36 позицію рейтингу, а Росія — 37-му. Білоруси ж пасуть задніх аж на 54-му місці списку.

Рейтинг Passport Index оцінює паспорти 193 країн, що входять до складу ООН та офіційні документи шести територій: Ватикану, Косово, Гонконгу, Палестинської автономії, Тайваню і Макао.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

А що це Білоруси в такому хвості плетуться?

2019-05-05
Вера
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: