«Рідне місто» відкликає своїх представників із виконавчих органів влади і виходить із широкої коаліції міськради

Лідер партії «Рідне місто» і депутат обласної ради Олександр Удовіченко заявив, що відкликає представників своєї політсили з виконавчих органів влади міста та широкої коаліції міської ради.

Олександр Удовіченко, Валерій Пархоменко. «Рідне місто» відкликає своїх представників із виконавчих органів влади і виходить із широкої коаліції міськради

Олександр Удовіченко, Валерій Пархоменко

Про це керманич партії розповів під час прес-конференції 14 березня. Його заява означає, що Олексій Чепурко (заступник мера з питань ЖКГ) і Тарас Бойко (очільник КАТП-1628) йдуть у відставку, а депутати не входитимуть до більшості, яку тепер представлятимуть лишее фракції «БПП», «Батьківщина» і «Совість України». Хоча для більшості так званій «ширці» не вистачає одного голосу.

– Ми пропонували об’єднуватися навколо мера, якого таки законно обрала громада. І ми залишаємося в цьому розумінні. На превеликий жаль, міський голова зайняв позицію невтручання в організацію повсякденної командної роботи в місті. Виявилося, він не здатний стати об’єднуючим центром. На наш погляд, цим скористалися представники БПП у міській раді – Шевченко й Матковський. Вони йшли на консолідуючу роботу для обрання більшості з каменюкою за пазухою.

Олександр Удовіченко, Валерій Пархоменко

Олександр Удовіченко, Валерій Пархоменко

– Перший із них – узагалі веде себе як невіглас, психічно неврівноважена людина, яка вирішила узурпувати виконавчу владу в місті. У цьому, безперечно, вина – але й біда – міського голови. Він став винуватцем розірванням політичних домовленостей, які вели на консолідацію роботи, щоби рухати справи прозоро й зрозуміло для людей. Тому наш політичний проект прийняв рішення про відкликання представників «Рідного міста» з органів виконавчої влади Полтави.

Олександр Удовіченко

При цьому Оксана Деркач наразі залишиться на посаді секретаря Полтавської міської ради.

Кілька разів пан Удовіченко акцентував на розбіжності поглядів із фракціями широкої коаліції. Лідер «Рідного міста» пояснив це компромісом заради вирішення нагальних питань. Особливим досягненням назвав роботу з найтяжчим сегментом – житлово-комунальним господарством. Як зазначив Олександр Удовіченко, це той напрямок, на якому заробити серйозні політичні дивіденди в принципі неможливо, і за великим рахунком, це найбільш невдячна робота з найбільшою кількістю проблем.

Попри критику деяких активістів, журналістів і громади, на думку очільника «Рідного міста», керівництво Олексія Чепурка господарстким сектором стало чи не найуспішнішим за останні роки. Олександр Удовіченко наголосив на сумах грошей, спрямованих на проблеми ЖКГ у 2016 році: 51 млн грн – ремонт дахів (165 дахів), ремонт труб водовідведення – 28 млн грн (53 будинки), сходових клітин – 12 млн грн (31), ліфтів (20) – 10 млн грн, на ремонт доріг – 210 млн грн тощо. Проте висловив, що зовсім інше – питання якості виконаних робіт, але вирізнив саме активність відповідальних осіб у цьому напрямку.

– Ми працювали в дуже непростих умовах. Політичні розбіжності з тими, хто збирав 22-25 голосів в міській раді, лишаються неподоланними. Підходи до вирішення конкретних питань життєдіяльності Полтави в нас і в наших колег по раді докорінно відрізняються.

Олександр Удовіченко

Нашим журналістам лідер «Рідного міста» пояснив, що рішення відкликати чиновників ніяк не пов’язане з численними судовими справами, обшуками та штрафами від АМКУ, де фігурують комунальні підприємства, підпорядковані УЖКГ. Олександр Удовіченко наголосив, що причина – розбіжності в політичних поглядах і діях.

– У свій час Мамай став тим «меншим злом», щоб не пройшло «більше зло». А ним був і залишається Матковський.

Олександр Удовіченко

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Удовіченко-перефарбований ригинал,коли вже люди перестануть за них голосувати

2017-03-15
Алекс
Відповіcти
0

А ктото думал что матковский это малое зло? против него и голосовали – против большего негодяя
не за мамая голосовали, а против матковского

2017-03-14
Костя
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: