Оздоровлення дітей влітку коштуватиме бюджету міста 25 мільйонів

На ранковому засіданні члени Полтавського міськвиконкому розглянули питання оздоровлення дітей у період літніх канікул.

Оздоровлення дітей влітку коштуватиме бюджету міста 25 мільйонів

Оздоровлення дітей влітку коштуватиме бюджету міста 25 мільйонів

— Відпочінок у таборах, перш за все, сприяє оздоровленню та зайнятості школярів, розвитку розумових та творчих здібностей. Збалансоване харчування, свіже повітря та різноманітні спортивно-розважальні програми — все це діти отримають влітку протягом оздоровчої кампанії, — доповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Бабенко.

За даними виконкому, у місті мешкають трохи більше 26 тисяч дітей шкільного віку, з яких 21 352 дитини потребують соціальної підтримки. Серед них переважно діти “бюджетників” та діти, що перебувають на диспансерному обліку, а також обдаровані діти. Згідно з офіційними даними, у 2019-му заплановано оздоровити більше 12 тисяч дітей.

На проведення оздоровчої кампанії цьогоріч виділено 25,2 млн грн. За ці кошти дітей планують оздоровити у:

  • двохтаборах комунальної власності — “Олімпійські надії”, “Супутник”;
  • сорока шести пришкільних таборах з денним перебуванням.

2,4 млн грн гривень було спрямовано на здешевлення путівок для учнів ДЮСШ. За ці кошти оздоровлять 540 дітей-спортсменів пільгових категорій. Сума відшкодувань складає 100 та 70% залежно від пільгової категорії. Повна вартість путівки складає 6 тисяч грн.

Олена Бабенко зазначила, що також діти зможуть оздоровитись за путівками, наданими Полтавською ОДА, або скористатись програмою часткового відшкодування вартості путівок, яка діє у 26 таборах області.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Ох і назви таборів – “Олімпійські надії”, для дітей, що потребують соціальної підтримки)

2019-04-17
Зло
Відповіcти
0

Красиво все расписано. А на деле. В прошлом году я отправила двоих детей в лагерь с полной компенсацией от города, спасибо большое, как многодетная. Мои расходы были на дорогу и на развлечения и экскурсии.
В этом же году мне пришлось отказаться от планов отправить их в лагерь. Поскольку город решил изменить условия для предоставления компенсации. На одного ребенка выделяют два прожиточных минимума, но не больше 70% от стоимости путевки, это максимум 4054 грн на ребёнка. С одной стороны, вроде, хорошая сумма. Но при стоимости путевки 8500 грн, это даже не половина. За двоих детей мне нужно заплатить почти 9000 грн., а есть же семьи где могли бы поехать больше детей. Какую должны получать зарплату родители, что бы реализовать это. А ведь есть ещё малообеспеченные семьи. Им государство доплачивает до прожиточного минимума, откуда им брать деньги. Вот такая вот потдержка города социально не защищённых семей в этом году.
Не спорю, это неплохое предложение для семей где 1-2 ребенка и оба родителя работают на хорошей роботе.
Что ж, будем оздоравливаться самостоятельно.

2019-04-17
Анна
Відповіcти
1

Дуже хоче онучка в лагерь, але ціни як у санаторій для чого робити по 18 , 23 дні коли можна на 12 днів і дешевше для батьків і дітей більше відпочине .Будем самі оздоровлюватися дома.

2019-04-17
0

Останні новини:

Читайте також: