Основні питання сесії Полтавської міської ради

0

Сьогодні відбулася шістнадцята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання.

Основні питання сесії Полтавської міської ради. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua

Основні питання сесії Полтавської міської ради. Фото: http://www.rada-poltava.gov.ua

На сесії були присутні 25 депутатів з 42-х. Серед тих, що не з’явилися, депутати чотирьох фракцій: СДП, БПП, «Самопоміч» та «Рідне місто».

Всього розглянули 52 запитання.

Як вже повідомлялося, депутати підтримали звільнення ще двох заступників міського голови: Андрія Ляміна та Віталія Нікіпєлова. До виконавчого комітету Полтавської міської ради відтепер долучився Олег Хардін. «За» проголосували 23 депутати, 2 не голосували.

Головами постійних комісій з питань місцевого самоврядування, законності, порядку інформаційного регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики обрали Артема Чубенка; з питань розвитку культури, освіти та спорту молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства — Ліліану Білашову; з питань земельних відносин, охорони довкілля, природокористування — Володимира Медяника.

Повноваження минулих голів комісій (Сергія Луценка, Олександра Кудацького, Володимира Корчаки) припинені. Відповідне рішення підтримали 23 депутати.

12 декабря 2018
11 декабря 2018