У Полтаві відбувся турнір «Осінній кубок»

0

У Полтаві у приміщенні бібліотеки (по вул. Петра Юрченка, 11/2), 21-22 листопада, розпочався турнір з шахів «Осінній кубок», де всі бажаючі мали можливість випробувати свої вміння та позмагатись за перше місце.IMG_6876

Захід провели при сприянні управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавського міського заклад-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За перебігом гри слідкував головний суддя змагань В. Куриленка.

25 полтавських спортсменів зібрались, щоб в черговий раз, щоб розповісти про власний досвід здорового способу життя, як альтернативу шкідливим звичкам. Зі слів організаторів, змагання проводилися аби підвищити інтелект нації, а також визначити кращого шахіста.

Окрім великого задоволення від змагань, переможець турніру отримав кубок, а фіналістів нагородили отримали грамоти від Полтавського міського заклад-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління у справах сім’ї молоді та спорту.

Трійка лідерів виглядає наступним чином: І місце: Цушко Володимир; ІІ місце: Юрчішин Микола; ІІІ місце: Гнітько Владислав.

Олена Костиря

20 липня 2018
19 липня 2018