“Ощадбанк” запровадив нову функцію у банкоматах

1

Вже декілька днів у “Ощадбанку” можна отримувати кошти в банкоматах банку без фізичної присутності картки за допомоги “Ощад 24/7”.

"Ощадбанк" запровадив нову функцію у банкоматах

“Ощадбанк” запровадив нову функцію у банкоматах

Про це повідомила прес-служба банку.

– “Ощадбанк” приділяє особливу увагу оптимізації бізнес-процесів, і ключову роль тут відіграє впровадження сучасних технологій. Технологія Cash by Code стала наступним кроком у системному вдосконаленні онлайн-платформи “Ощад 24/7”. Ми робимо все для максимальної зручності клієнтів. Послуга зняття готівки без картки дасть нашим клієнтам можливість навіть у непередбачених обставинах, коли картку залишено вдома, з легкістю скористатися своїми коштами в банкоматах “Ощадбанку”. Така послуга має високий рівень безпеки завдяки багатьом ступеням перевірки, – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів “Ощадбанку” Володимир Москаленко.

Для того, щоб зняти гроші в банкоматі без картки, клієнту потрібно зайти зі смартфона в мобільний додаток “Ощад 24/7” та обрати функцію “Отримання готівки без картки”. Потім потрібно вказати суму для зняття і номер мобільного телефону. Система автоматично сформує код з двох частин: першу клієнт отримує в “Ощад 24/7”, другу – у вигляді SMS-повідомлення на мобільний номер телефону. Для зняття готівки в банкоматі необхідно вибрати функцію “Готівка по коду” на екрані банкомата та протягом 15 хвилин ввести обидві частини коду і зазначену раніше суму. Після перевірки даних система дає дозвіл на видачу, клієнт отримує готівку і чек.

19 липня 2018
18 липня 2018