Ощадбанк надасть майданчик, що може стати альтернативою 1С

Ощадбанк розробляє систему, орієнтовану на обслуговування малого та середнього бізнесу. Система представляє собою просунутий інтернет-банкінг для представників МСБ. Про це повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час інтерв’ю НВ Бізнес.

Ощадбанк надасть майданчик, що може стати альтернативою 1С

Ощадбанк надасть майданчик, що може стати альтернативою 1С

– Наша система Корплайт має, у тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік.

Андрій Пишний

Зараз ця система у процесі тестування. За словами Пишного, вона буде запущена вже у найближчі кілька місяців.

Система дасть можливість обміну даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. Та вже до кінця 2017 року дасть можливість підприємцям відійти від використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів 1С, яке потрапило під санкції РНБО України.

Банкір також додав, що всі системи Ощадбанку протягом останніх трьох років свідомо очищувалися від зовнішнього небезпечного впливу, зокрема, російського.

– Тому до цього рішення (санкції по відношенню до російських компаній та продуктів) не просто готові, ми вже давно реалізували, цю концепцію.

Андрій Пишний

Андрій Пишний. Фото: oschadbank.ua

Андрій Пишний. Фото: oschadbank.ua

Фінустанова повинна увійти у топ-3 банків для малого і середнього бізнесу до кінця 2018 року та наростити кредитний портфель до 5 млрд грн. Наразі у банку обслуговується близько 90 тисяч компаній сегменту МСБ.

Нагадаємо, раніше радник міністра фінансів України Олена Макеєва заявляла, що ніхто не буде штрафувати бізнес за використання російської програми «1С».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: