Онлайн-трансляція засідань постійних комісій: думки депутатів

24 жовтня на сайті міськради опубліковано петицію, підписанти якої вважають за необхідне впровадити онлайн-трансляцію всіх засідань постійних депутатських комісій Полтавської міської ради.

IMG_1055

Засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

Ініціатор петиції, Олександр Скрипай, звертається до депутатів і громадян:

– Ми з вами живемо в такий час, коли відкритість роботи влади є дуже важливим чинником для більшості суспільства, це допомагає правильно оцінювати вклад того чи іншого посадовця в роботу по розбудові певної адміністративної одиниці або країни в цілому. Тому прошу впровадити онлайн трансляцію всіх засідань постійних депутатських комісій Полтавської міської ради. Вважаю, що це допоможе депутатам стати більш відкритими, а мешканцям міста отримувати більше інформації про діяльність своїх представників.

Журналісти «Трибуни» дізналися думки депутатів із різних комісій. Сергій Луценко, очільник постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, наголосив на тому, що міською радою, а здебільшого рішеннями його комісії, максимально збільшено комфорт для всіх вільних слухачів: журналістів і громадян. Тому, на думку пана Сергія, такі трансляції мали б місце, проте лише на тих комісіях, які справді розглядають резонансні питання.

Іван Діденко, заступник голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, зберігає нейтралітет щодо цього питання та наводить свої аргументи:

– Насправді комісії і так відкриті, і всі бажаючі можуть прийти й послухати, як вирішуються питання, це по-перше. По-друге, на всі складні питання, які турбують більшість людей, завжди приходять журналісти та фіксують засідання. Тому не можу стовідсотково сказати: доцільно чи не доцільно робити трансляції. Комісії працюють достатньо прозоро. Якщо цікаво подивитися людям, як працюють комісії – у цьому секрету ніякого немає. Взагалі-то підтримую цю петицію, якщо люди бажають дивитися – будь ласка.

9affc9b2ffe02404936480c3852a04-bigimg

Іван Діденко. Фото: vpoltave.info

Юліан Матвійчук, депутат і член бюджетної комісії, висловив свою підтримку петиції, навіть зазначив, що сам підпише її. На думку Юліана, роботу комісій слід контролювати громадськості, оскільки насправді всі рішення приймаються на них, тому що на сесії їх майже ніколи не розглядають знову.

Юрій Бойко, екс-голова окремої комісії, нині член комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, розповів, що онлайн-трансляція допоможе активним полтавцям швидше реагувати на прийняті депутатами рекомендації:

– Я – за, так повинно бути. Це знову ж таки більша інформованість виборців, жителів Полтави. Одне діло, коли ти прочитаєш через день або навіть кілька годин, інше – коли ти будеш безпосереднім учасником подій.

DSC_0057

Юрій Бойко

Проглянути або підписати петицію можна за цим посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: