Олександру Мамаю та його заступникам можуть призначити нові премії на 2018 рік

На сайті Полтавської міської ради опулікували проект рішення, який стосується оплати праці Олександра Мамая та його заступників.

Олександру Мамаю можуть призначити нові премії на 2018 рік

Олександру Мамаю можуть призначити нові премії на 2018 рік

Згідно з документом, розмір щомісячної премії в 2018 році Полтавському міському голові встановили у розмірі 50 відсотків від середньомісячної заробітної плати за місяць. Оплату встановлять в межах затверджених видатків на оплату праці, враховуючи економію фонду оплати праці.

За інформацією з декларації міського голови за 2016 рік, Олександр Мамай отримував близько 26 тисяч гривень на місяць. Тобто, щомісяця мер буде отримувати близько 13 000 гривень.

Другим пунктом у рішенні значиться:

– Надавати Полтавському міському голові в 2018 році матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної зарплати (26 тисяч гривень – ред.) та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, згідно з розпорядженнями міського голови.

Також за рахунок економії фонду оплати праці здійснювати в 2018 році одноразові преміювання Полтавського міського голови відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи, за виконання особливо важливих завдань, до державних та професійних свят, ювілеїв, тощо, в розмірах не більше середньомісячної заробітної плати, згідно з розпорядженнями міського голови.

Олександру Мамаю можуть призначити нові премії на 2018 рік

Олександру Мамаю можуть призначити нові премії на 2018 рік

У рішенні врахували факт про те, що є «неможливість здійснення Полтавським міським головою повноважень підписувати розпорядження міського голови щодо надання матеріальної допомоги«. Тому уповноважити підписувати дані розпорядження міського голови призначили Оксану Деркач, секретаря міської ради.

Крім мера отримуватимуть такі ж премії та матеріальну допомогу перший заступник міського голови (Михайло Шевченко), секретар міської ради (Оксана Деркач), заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Віталій Нікіпелов), керуючий справами виконавчого комітету Полтавської міської ради (Наталія Сук), заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (Ольга Борисенко, Світлана Тарашевська, Андрій Лямін).

Рішення про нові умови оплати праці набере чинності з дня його прийняття та застосується з 1 січня 2018 року.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Тобто сам міський голова підписав розпорядження, про преміювання і матеріальну допомогу самому собі. Такі житимуть, я вам скажу

2017-12-13
Лариса
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: