Олександра Шамоту викликають на допит до поліції

2

У Полтавській міськраді продовжуються суперечки щодо посади міського голови. Минулого тижня екс-міський голова Олександр Мамай отримав підозру від прокуратури, а вже сьогодні повістку на допит у ГУНП.

Олександра Шамоту викликають на допит до поліції

Олександра Шамоту викликають на допит до поліції

Чутки про можливі обшуки у приміщенні міськради та імовірність викликів посадовців до слідчих у міськраді точились з самого ранку. Відповідну інформацію оголосили певні «активісти» перед апаратною нарадою виконкому.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота прокоментував чутки про імовірність обшуків у міськраді та запевнив, що влада працює у штатному режимі.

— Працівники поліції не попереджали нас про обшуки. Про цю всю історію я знаю з власних джерел. Так чи інакше, але я певен, що це справа рук колишнього міського голови та деяких проплачених активістів. Ми до цього готові, адже останні 3 місяці ми живемо у бойовому режимі, і певен що ще довго так житимемо. Людина обіцяла не судитись, якщо її відправлять у відставку 29 депутатів, насправді все інакше. Але хочу запевнити всіх полтавців, Полтавська міська рада працює у штатному режимі та займається організацією майбутніх свят, — заявив Олександр Шамота.

Менш ніж за годину після апаратної наради на сторінці Олександра Шамоти з’явився пост про те, що він таки отримав повістку на допит.

15 февраля 2019
14 февраля 2019