Олександр Шамота зустрівся з представниками нафтотрейдерів та об’єднання “Авто Євро Сила”

Трибуна
11:10 | 12 жовтня 2018
1

Після вчорашнього страйку перевізників та автовласників, які скаржилися керівнику Полтавської міськради на високу вартість пального, Олександр Шамота зустрівся з представниками ГО “Авто Євро Сила” та нафтотрейдерів, що діють на території міста та області. Зокрема, ПП “Компанія “Надєжда”, “Татнефть АЗС Україна”, “Автотранс”, “АВІАС Укрнафта” та ін.

Зустріч з трейдерами

Зустріч з трейдерами

Про це розповідають Новини Полтавщини.

На зібранні секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зауважив, що зараз вкрай необхідно почути один одного і знайти спільне вирішення проблеми:

– Автовласники і перевізники провели акцію, протестуючи проти підвищення цін на пальне, але тим самим створивши незручності для мешканців. Не дивлячись на те, що міська влада не має впливу на ціноутворення в цій сфері, міськвиконком не може залишиться осторонь. Ми пропонуємо обговорити всі питання та знайти оптимальні відповіді.

Вирішення питання обрахування акцизу в гривні – компетенція Верховної Ради України. Олександр Шамота та перший заступник міського голови Андрій Лямін запропонували представникам ГО “Авто Євро Сила” підготувати відповідне звернення до депутатів міської ради. Щоб ті, у свою чергу, звернулися до Верховної Ради України із пропозицією внести зміни до діючого законодавства.

– Зважаючи на те, що великий відсоток нафтопродуктів в Україну імпортується, ціна на них прив’язана до курсу валют. Акциз на нафтопродукти також вираховується не в національній валюті, що істотно впливає на підвищення ціни на пальне, – підкреслив директор компанії “Автотранс” Олександр Какаров.

Наступного тижня звернення автовласників мають розглянути на депутатських комісіях та пленарному засіданні міської ради.

Анна Хачатрян

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

І далі ШО????

17:30 | 12 Жовтня 2018
1
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: