Олександр Мамай скаржиться на тиск та фальсифікації

1

Олександр Мамай опублікував заяву про тиск своїх політичних конкурентів та фальсифікації СБУ та прокуратури.

Публікація з’явилася на сторінці Олександра Мамая у Фейсбуці. Він називає останні події «політичною розправою» та просить полтавців, Асоціацію міських голів України та суд підтримати його.

Офіційна заява

На мене, як законно обраного міського голову, щоденно чиниться тиск. Хоча всі мої дії знаходилися і знаходяться виключно в правовому і законному полі. Тому з першого дня політичного протистояння я і вибрав саме законний шлях.

Сьогодні працівники прокуратури та СБУ розпочали чергову серію фальсифікації та протиправних дій проти мене та моїх близьких.

Працівники СБУ та прокуратури вже декілька днів намагаються провести обшуки у мене та моїх дітей. Мене намагаються дискридитувати. В мене є інформація, що скоро мені вручать підозру як елемент тиску та шантажу.
Жодне політичне звинувачення не має ніякого законного підгрунтя.

Тому я вимушений в черговий раз звертатися до Вас, шановні полтавці, та правоохоронних органів. Я не збираюся порушувати закон і до цієї хвилини його не порушував.

Окремо звертаюся до Асоціації міських голів України з проханням підтримати та захистити мене, як законно обраного міського голову. Сьогодні це беззаконня відбувається в Полтаві, а завтра може вже бути в іншому місті нашої країни.

Я опираюся шаленому інформаційному тиску та стою проти брехливого інформаційно-політичного плану підготовки до майбутніх виборів. Взяти хоча б сьогоднішній фейк, щодо захоплення міської ради.

Всю цю брехливу провокацію намалювали і втілюють проти мене для цементування незаконних дій осіб, що зараз при владі.

Я звернувся до суду і вимагаю законного вирішення цього шантажу! Тільки суд може поставити крапку в цій політичній розправі.

Міський голова Полтави
Олександр Мамай

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019