Олександр Мамай роздав 900 квитків на концерти «Антитіл» та Винника, – ОПОРА

Трибуна
2019-06-11
3

У Полтаві екс-міський голова та потенційний кандидат у народні депутати Олександр Мамай влаштував розіграш квитків на концерти гурту «Антитіла» та Олега Винника, що відбудуться в Полтаві 15 та 19 червня відповідно. 10 червня 450 переможців конкурсу – 350 на концерт «Антитіла» та 100 на Олега Винника, мали змогу отримати безкоштовно по два квитки на захід.

Конкурс проходив з 30 травня по 5 червня. На головній сторінці Олександра Мамая у Facebook протягом цього періоду публікувалось одне запитання стосовно історії міста Полтави. Перші 50 чоловік, котрі правильно відповіли на питання, ставали переможцями та мали змогу отримати по два квитки за концерт гурту «Антитіла».

Після цього, протягом 7 та 8 червня пройшов розіграш ще 100 квитків на концерт Олега Винника.

10 червня в офісі політичної партії «Совість України» усі переможці мали змогу отримати по два квитка на концерти. Для цього необхідно було мати при собі паспорт та заповнити реєстраційну карту, де необхідно було вказати ініціали, адресу проживання, місце роботи, дату та контактний телефон.

Квитки на концерт гурту «Антитіла» коштують від 350 до 550 гривень. На концерт Олега Винника – від 350 до 600 гривень.

В січні Олександр Мамай на з’їзді партії «Опозиційна платформа – За життя» висловив підтримку тогочасному кандидату в Президенти від цієї політичної сили Юрію Бойку та заявив, що очолює обласний осередок партії, а також висловив бажання продовжити подальшу співпрацю з партією. А наприкінці квітня голова партії Вадим Рабінович заявив, що хоче бачити в списку партії Олександра Мамая. Проте на офіційному сайті партії «Опозиційної платформи – За життя» та в реєстрі Головного територіального управління юстиції в Полтавській області керівником осередку значиться Олександр Попенко.

Станом на 13.00 11 червня Олександр Мамай не зареєстрований в якості кандидата в народні депутати.

За матеріалами ГМ ОПОРА

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Що це ще за такі жести. а групи осталися без заробітку, чи за який кошт купені 900 квитків. Вони на минуточку не по 100 грн даже.

2019-06-11
Антон
Відповіcти
0

Як 900, а я??? коли він успів?

2019-06-11
Таня
Відповіcти
0

Чого я не підписана на Мамая, таке щастя профукала(

2019-06-11
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: