Голова Полтавської облради прокоментував ситуацію з перенесенням сесії внаслідок протестів

12 жовтня громада Білецьківки (Кременчук) прийшли з протестами до зали засідань Полтавської обласної ради. Внаслідок чого сесію облради перенесели на невизначений час.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

Причиною такого рішення за словами Олександра Біленького, голови Полтавської облради, стало не проблемне питання, а ставлення представників громади:

– Я вважаю, що це неприпустимо. Тому від мене особисто буде звернення до правоохоронних органів, щоб вони дали оцінку поведінці цих людей. Вони всупереч рішенню депутатського корпусу не змінили свою поведінку: сідали, лягали перед обласною трибуною. Ми цього терпіти не будемо. Хаосу на сесії обласної ради не буде.

Олександр Біленький наголосив, що все має проходити в рамках регламенту.

– Я робив перерви, але це не допомогло. Коли буде друга частина цього пленарного засідання повідомимо пізніше.

Голова облради зазначив, що громада давно звертається стосовно даного питання землі у ландшафтному парку. Тому були проведені відповідні екологічні комісії, там розглядалися питання та виносилися рішення.

– Люди можуть звернутись до суду і скасувати дане рішення. Хочу також зазначити, що у нас будуть зміни до регламенту. Ми їх внесемо і зробимо жорсткішими, для того, щоб був порядок, адже демократія — це, в першу чергу, порядок і закон, – наголосив Олександр Біленький.

Як повідомлялось раніше, протестувальники зірвали сесію Полтавської обласної ради.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: