Олег Тягнибок: «Це була велика генеральна репетиція перед масовими фальсифікаціями»

0

16 жовтня до Полтави завітав український політик, голова політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

3FEBAC43-D9E6-40BD-AA7A-9AB5DA2ECA91 (1)

Візит Олега Ярославовича пов’язаний з активністю передвиборчої кампанії. Голова партії планує хоча б один день побути в кожній обласній організації, в кожній області, аби представити список кандидатів до районних, обласних, місцевих рад та міських голів.

Олег Тягнибок роказав полтавцям про сучасну політичну ситуацію та про політичні репресії, які чиняться проти свободівців. Зокрема, до Полтави голова партії приїхав з Генеральної прокуратури, де сьогодні на допит викликалися його заступників – Олександра Сича та Ігора Янківа, які звинувачені у розстрілах на Майдані.

Ідіотизму і абсурду влади немає меж. І не виключено, що звинувачення свободівців у розстрілах майданівців –  це не піар-хід, щоб повернути Януковича в Україну, – говорить Олег Тягнибок.

Щодо прийдешніх виборів, то голова партії впевнений, що партія обов’язково подолає 5-ти відсотковий бар’єр.

Я вам хочу сказати, що тенденція в центральній частині країни досить позитивна. І ви будете здивовані результатами, які отримає “Свобода” тут, на Полтавщині. Я навіть не сумніваюсь в тому, що ми пройдемо 5-ти відсоткові бар’єри до обласної, міської та більшості районних рад Полтавської області.  Я відчуваю, під час численних зустрічей, що наш показник буде набагато вищим, – зазначає свободівець.

Також політик розповів про масові фальсифікації, які були на вибори в Чернігові на 205 окрузі, коли, як зазанчає доповідач, абсолютно очевидним був підкуп виборців, але судді не визнали це правопорушенням. Проте Олег Ярославович вважає, що це була тільки велика генеральна репетиція перед масовими фальсифікаціями і підкупами виборців, перед маніпуляцією свідомісті громадян напередодні місцевих виборів.

Такої масової фальсифікації, як це буде на цих виборах, Україна ще не бачила, – впевнений Олег Тягнибок.

Наталя Гостило

20 липня 2018
19 липня 2018