Олег Бех розповів про правопорушення під час місцевих виборів

0

27 жовтня у приміщенні спорткомплексу МВС відбулася прес-конференція на тему: «Стан дотримання законодавства під час волевиявлення громадян на місцевих виборах».

DSC_0032

На заході журналісти мали нагоду поспілкуватися з начальником УМВС України в Полтавській області Олегом Бехом та з начальником відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрієм Сулаєвим. Також було заплановано, що на прес-конференції будуть присутні представники ГО «ОПОРА», але вони не змогли прибути з причини зайнятості.

Олег Бех розповів про хід місцевих виборів на Полтавщині 25 жовтня. Він повідомив, що в день виборів дільничні виборчі комісії області охороняли близько 3,5 тисяч правоохоронців. У Полтаві додатково задіяли 200 працівників міліції, які працювали над тим, щоб не допустити порушення громадського порядку.

Завдяки оперативному обміну інформацією та своєчасному реагуванню спостерігачів та міліції, вдалося належним чином провести місцеві вибори, не допустити їх зриву та інших надзвичайних ситуацій чи провокацій в області, – повідомив Олег Бех

Також він розповів, що працівники міліції оперативно реагували на всі виклики, прибували на місце події за 3-20 хвилин, в залежності від місця перебування і таким чином не допускали будь-яких правопорушень виборчого процесу.

З початку передвиборчої агітації до Полтавської міліції надійшло 233 заяви, з них 89 у день виборів. По всіх фактах міліція провела перевірки. У Полтаві за фактом правопорушень виборчого процесу відкрито 2 справи. Загалом усі заяви зареєстровані у відповідності до чинного законодавства. Міліція проводить перевірку. У разі, якщо правопорушення підтвердяться, винних осіб буде притягнуто до юридичної відповідальності.

Із великої кількості заяв було виявлено лише одиничні факти правопорушень у зв’язку з тим, що їх ніде не було зафіксовано.

Усі категорично відмовлялися від того,що вони брали участь у будь-яких схемах,тобто фіксації на місті немає. Було багато підозр, які не були підтверджені під час виїзду слідчої групи. Задокументованих неправомірних дій не було, тому якщо у когось є відомості, факти, які підтверджують безпосередньо правопорушення у цьому напрямі, будь ласка, надайте їх нам, – повідомив Юрій Сулаєв.

Олег Бех також розповів про готовність усього особового складу правоохоронців до забезпечення правопорядку під час другого етапу виборів.

Юлія Злепко

14 липня 2018
13 липня 2018