Оксана Деркач: «Маємо коаліцію і опозицію»

1

Новообраний секретар міської ради вважає, що має право бути на цій посаді, бо відчуває в собі сили щодо консолідації депутатів.

maxresdefault (1)

Це рішення прийняте спільно в результаті довгих переговорів. Мої обов’язки і функції залишилися з минулої каденції: апарат ради, організація, координація роботи депутатського корпусу. Підказувати новим обранцям, які, можливо, ще чогось не розуміють, чи часто в їхніх виступах або діях є політичні мотиви. Я буду їх об’єднувати і схиляти до вирішення питань на користь міста, – наголосила Оксана Деркач.

Новообраний секретар переконана, що депутати повинні працювати не лише у сесійній залі, а й з виборцями на особистих зустрічах. Для цього незабаром закріпить за ними певні округи.

Нині вже маємо коаліцію, опозицію. Це вже точка відліку. Чотири місяці працювали без секретаря. Увесь цей час я особисто, також і Олександр Федорович, вели переговори з усіма головами фракцій, з депутатами. Вважаю, шо компромісність – основа взаємодії у міськраді. Лише таким чином досягається результат. Постійно є політичні амбіції у всіх фракціях, – вважає Оксана Деркач.

Найбільш радикальним у виступах і рішеннях секретар міськради назвала Олександра Шамоту, однак вбачає в цьому «політику партії». А от поза політикою, за її словами, вони перебувають у хороших стосунках.

Нагадаємо, Оксана Деркач обіймала посаду секретаря Полтавської міської ради 6-го скликання. Тоді вона представляла “Партію регіонів”, нині ж керує міською організацією партії “Рідне місто”.

Слід зазначити, що Полтавський міський голова Олександр Мамай тривалий час відстоював саме цю кандидатуру і сьогодні таки досягнув своєї мети.

Юлія Логвиненко

Коментувати

1 Коментар
Олесик
• 23:58 | 25 лютого 2016

Тепер секретар має стати позафракційним. Хто очолить фракцію Рідне Місто в раді?

Відповіcти
22 березня 2018