Округ 151. «Радикали» та «свободівці» висунули кандидатів у нардепи

Руслан Ляшко, член «Радикальної партія Олега Ляшка» та представник Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Іван Близнюк змагатимуться за путівку до Верховної Ради України на 151 виборчому окрузі.

Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА», передає інтернет-видання «Трибуна».

Іван Близнюк був висунутий кандидатом в народні депутати Всеукраїнським об’єднанням «Свобода» на ХХХIV з’їзді партії, що відбувся 1 червня в Києві.

Народився 5 травня 1958 року в селі Чапаєве Кобиляцького району Полтавської області. Голова наглядової ради ПАТ «Велика Круча», яке знаходиться в селі Велика Круча Пирятинського району.

4_06_VO_151_sche_try_partii_vyznachilys_z_kandydatamy(photo3)

В 2015 році на місцевих виборах був обраний депутатом Полтавської обласної ради від ВО «Свобода». До цього п’ять разів поспіль обирався депутатом Полтавської облради починаючи з 1994 року. Безпартійний. З 2005 по 2010 роки обіймав посаду голови Полтавської обласної організації політичної партії «Народний союз «Наша Україна». З 2006 по 2010 роки був першим заступником Полтавської ОДА.

В 2006 та 2007 роках балотувався до Верховної Ради по партійним спискам від «Наша Україна». В 2002 році висувався в якості самовисуванця по окрузі 152. Жодного разу до ВР не пройшов.

Згідно з частиною 9 статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів» висування кандидатів у депутати партіями закінчується за сорок днів до дня голосування, а шляхом самовисування – за 30 днів. Відповідно партії можуть висувати кандидатів до 6 червня включно. Для самовисуванців строки подачі реєстрації закінчуються 16 червня включно, – зазначає координатор громадського спостереження в Полтавській області Дар’я Черкашина.

Руслана Ляшка висунули кандидатом в народні депутати від «Радикальної партії Олега Ляшка» на позачерговому з’їзді партії, який відбувся 3 червня в Києві.

Він народився 11 червня 1975 року в місті Лубни Полтавської області. З 2000 року власник підприємства «Наша пекарня» в Лубнах.

4_06_VO_151_sche_try_partii_vyznachilys_z_kandydatamy(photo2)

Руслан Ляшко

На місцевих виборах був обраний депутатом Полтавської обласної ради від «Радикальної партії Олега Ляшка». Член цієї ж політичної сили. В виборах народних депутатів участі не приймав. На парламентських виборах в 2012 році був зареєстрований ЦВК у якості офіційного спостерігача у виборчому окрузі № 148 від «Партії регіонів».

Також у мережі «Опора» нагадали, що наразі в ЦВК зареєстровано лише троє кандидатів на 151 округ – самовисуванці Микола Бондар та Віталій Ольшанський, та представник «Партії простих людей» Сергій Мамоян. Також чотири партії вже визначились з потенційними кандидатами – Руслан Богдан («Батьківщина»), Інна Авраменко («УКРОП»), Анатолій Попельнюх («Рідне місто») та Олександр Березнянський («Опозиційний блок»).

Також «Блок Петра Порошенка» висунув заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого у кандидати в нардепи по округу 151.

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за проміжними виборами до Верховної Ради 2016 року, які відбудуться 17 липня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: