Оголосили тендер на придбання засобу для боротьби з амброзією в Полтаві

КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради 12 квітня оголосило торги на «Засіб для боротьби з амброзією».

Амброзія. Мікрорайон Браїлки, новобудови на Гожулянскій- М. Башкірцевої (Фото: Роман Лагода)

Очікувана вартість товару 3 200 000 гривень. Комунальне підприємство планує придбати 150 000 літрів неорганічної хімічної речовини.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 28 квітня. Переможець торгів має надати засіб до 30 вересня 2019 року включно.

Тендерна документація

Варто зазначити, що минулого року влада виділила 4,5 млн гривень на боротьбу з амброзією. Така ж сума запланована і на 2019 рік (дивлячись на Програму боротьби з амброзією). У цю суму входять організаційно-просвітницькі та практичні заходи.

Амброзія вул. Колективна -Боровиковського. (Фото: Геннадій Головатенко)

Амброзія вул. Колективна -Боровиковського. (Фото: Геннадій Головатенко)

Організаційно-просвітницькі заходи — це виявлення вогнищ амброзії та своєчасна організація заходів для ліквідації бур’яну, пошуки ефективних методів знищення вогнищ амброзії на міських територіях, встановлення власників територій, де виявлено цей бур’ян тощо.

У 2018 році для практичних заходів (ліквідація вогнищ карантинного бур’яну) КП “Декоративні культури” Полтавської міської ради оголосило тендер на 3,5 млн гривень на 100 000 літрів засобу. Залишок — 1 млн гривень — мав піти на організаційно-просвітницькі заходи. Тоді торги не відбулися і Полтава весь період цвітіння потерпала від амброзії.

Цього року засобу на 50 000 літрів більше, а очікувана вартість менша — 3,2 млн грн.

Зазначимо також, що на двадцятій позачерговій сесії Полтавської міської ради депутати одноголосно підтримали зміни до Програми боротьби з амброзією. 

Тоді Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ, повідомив, що тендерну процедуру по боротьбі з амброзією почнуть у січні. Адже минулого разу, через скарги учасників до АМКУ, процес обрання переможця забрав багато часу:

— Плануємо придбати три спеціальних трактори, спеціалізоване обладнання, оприскувачі. Говоримо про системну боротьбу. У січні починаємо тендерну процедуру. На сьогодні є політична підтримка, тому дякую депутатам, що підтримали виділення коштів на 2019 рік.

Як бачимо, спланувати торги у січні не вийшло. Амброзія, нагадаємо, починає активно цвісти  з середини серпня до кінця жовтня.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

Минуло року,кажете,влада виділяла не малі гроші на боротьбу і що пішло не так. чого не боролися. Чого її було так багато. Ждемо те ж саме?

2019-04-15
Іван777
Відповіcти
0

У даній статті є посилання на матеріал про минулорічну закупівлю засобів проти амброзії. Там пояснюється, що було не так

2019-04-30
Войцехівська
0

З пошуком фото явно не виникало проблем,тогоріч це ж був просто завал і караул.

2019-04-15
Гордій
Відповіcти
0

Значить цвісти буде у серпні,а торги до вересня чи шо,для чого тоді воно. на той час треба буде вже брати коси і йти косить.

2019-04-15
Ніна
Відповіcти
1

Договір з переможцем заключать до 30 вересня (час співпраці), а засіб проти амброзії можуть отримати раніше, без проблем

2019-04-30
0

Як це надати засіб до 30 вересня та все заросте, людей від алергії всіх зложе. А оброблять кого?

2019-04-15
Вероніка
Відповіcти
1

Останні новини:

Читайте також: