Офіційне звернення організатора концерту «Imagine Dragons» в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

1

31 серпня 2018 року американський рок-гурт «Imagine Dragons» дасть масштабний концерт в Києві на НСК “Олімпійському”. Виступ пройде в рамках туру на підтримку платівки «Evolve».

Офіційне звернення організатора концерту Imagine Dragons в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

Офіційне звернення організатора концерту «Imagine Dragons» в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

Виступ «Imagine Dragons» викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще з дня відкриття продажу квитків. Такої кількості людей, які одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було.

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове виробництво підробних квитків. Одна із шахрайських компаній – “Консьерж Сервис” – продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

Діяльність шахраїв давно припинена, але скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки на концерт «Imagine Dragons» в Києві – невідомо. Організатори події неодноразово наголошували: купувати квитки можна винятково на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт «Imagine Dragons» 31 серпня в Києві!

Якщо ви купили квитки в офіційних розповсюджувачів – https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons, https://karabas.com, http://parter.ua https://kontramarka.ua, https://internet-bilet.ua, https://ticketsroom.ua, Anshlag.com.ua – ваш квиток справжній. Задля того, щоб швидше пройти пропускну систему НСК Олімпійського, просто роздрукуйте квиток.

Якщо ж ви придбали квитки у перекупників, на сайті OLX чи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів – є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт. Просимо вас заздалегідь перевірити документ на справжність. Задля цього зверніться до квиткового оператора, на бланку якого його роздруковано.

16 февраля 2019
15 февраля 2019
14 февраля 2019