Офіційне звернення організатора концерту “Imagine Dragons” в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

1

31 серпня 2018 року американський рок-гурт “Imagine Dragons” дасть масштабний концерт в Києві на НСК “Олімпійському”. Виступ пройде в рамках туру на підтримку платівки “Evolve”.

Офіційне звернення організатора концерту Imagine Dragons в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

Офіційне звернення організатора концерту “Imagine Dragons” в Києві: “Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт!”

Виступ “Imagine Dragons” викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще з дня відкриття продажу квитків. Такої кількості людей, які одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було.

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове виробництво підробних квитків. Одна із шахрайських компаній – “Консьерж Сервис” – продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

Діяльність шахраїв давно припинена, але скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки на концерт “Imagine Dragons” в Києві – невідомо. Організатори події неодноразово наголошували: купувати квитки можна винятково на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт “Imagine Dragons” 31 серпня в Києві!

Якщо ви купили квитки в офіційних розповсюджувачів – https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons,  https://karabas.com, http://parter.ua https://kontramarka.ua, https://internet-bilet.ua, https://ticketsroom.ua, Anshlag.com.ua – ваш квиток справжній. Задля  того, щоб швидше пройти пропускну систему НСК Олімпійського, просто роздрукуйте квиток.

Якщо ж ви придбали квитки у перекупників, на сайті OLX чи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів – є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт. Просимо вас заздалегідь перевірити документ на справжність. Задля цього зверніться до квиткового оператора, на бланку якого його роздруковано.

19 вересня 2018
18 вересня 2018