Один із учбових корпусів УМСА капітально відремонтують за 12 млн гривень

Українська медична стоматологічна академія проводить торги на капітальний ремонт учбового корпусу, який розташований по вул. Кагамлика, 35.

Фото: УМСА

Ремонт двоповерхового навчального корпусу мають провести до 31 жовтня 2019 (за умови здійснення фінансування у повному обсязі).

На торги подалося два учасники: ТОВ «Марк Строй» та ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Сен». Обидва товариства — полтавські.

Наразі очікувана вартість робіт складає 12 131 000 гривень. Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 150 000 гривень. Це гарантує перерахування суми УМСА (замовнику) у гарантійному випадку (тобто у разі, коли постачальник не виконав обов’язки, пов’язані з поданням тендерної пропозиції).

Медична академія після підписання договору має перерахувати переможцю аванс у розмірі 30%. Підрядник, у свою чергу, зобов’язується використати одержаний аванс і надати замовнику звіт протягом 3 місяців.

Така будівля буде розрахована на 150 студентів.

Фото: ТОВ «Виробничо-комерціцна фірма СЕН»

Відповідно до договору, підрядник має провести демонтажні роботи на обох поверхах для підготовки ремонту, розробити вентиляцію, установити металопластикові вікна, двері, підлогу, утеплити стіни будівлі, улаштувати покрівлю, відновити сходи та укладку стін, облаштувати каналізаційну, опалювальну, електричну, пожежну системи, провести монтаж серверної.

Раніше повідомлялось, що в обласній лікарні Полтави капітально відремонтують два відділення за 40 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: