Одну з вулиць Карлівки назвуть на честь загиблого полтавця

0

9 лютого 2016 року виконавчий комітет Карлівської міської ради прийняв рішення про перейменування вулиць і провулків. Було вирішено, що із провулків назвуть на честь полтавця Дмитра “Брата” Коряка, бійця полку “Азов”, який загинув 11 лютого 2015 року під Саханкою, що неподалік Широкіного.

4

У розпорядженні йдеться про перейменування шести вулиць і двох провулків, на виконання Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Позбуваємося нав’язаного окупантами минулого та совєцького непотребу. А водночас вшановуємо українських героїв. На жаль, ми бачимо та розпізнаємо істинних синів нації тільки тоді, коли вони йдуть із життя. Дмитро Коряк, наш сучасник, друг, “Брат”, стане прикладом для нащадків у наших розповідях. Аби увіковічнити його звитяги, лишаємо згадки про Дмитра у назвах вулиць, меморіяльних дошках, книгах. А в його ім’я та імена тисяч полеглих українських героїв, маємо захищати, будувати, зміцнювати державу, прикладаючи максимальних зусиль, – наголосив голова Карлівської міської ради Олександр Наконечний.

Коментувати

23 березня 2018
22 березня 2018