Один із найтяжчих пацієнтів «Біотеху» успішно пережив чергову операцію

Черговий етап у лікуванні учасника «Біотеху» Олега! І повірте, у випадку цього хлопчини — це й справді радикальний прорив і дійсно радісна звістка. Справа у тому, що Олег — один із найтяжчих пацієнтів проекту «Біотех-реабілітація поранених».

75

Олегові буквально наново відростили кістки руки та ноги, крім того, виправили покалічену стопу. Масштабні травми та дуже тяжкі ускладнення суттєво затримали і ускладнили процес лікування й без того запущених травм. Скажемо чесно, стан хлопця викликав серйозні побоювання, тривалий час він провів прикутим до візка.

Днями у ході чергової операції Олегові зняли фіксувальну пластину із плечової кістки. Це значно розширить діапазон та площину рухів, тож відтепер хлопчина зможе у повній мірі розробляти відновлену руку. За якийсь час, певно, вже наступного року, така ж операція чекає на Олега вже і стосовно стегнової кістки.

Лікування Олега у повному обсязі оплачено за рахунок народних пожертв — заради одужання хлопчини волонтери «People’s Project» зібрали майже півмільйона гривень.

Олег долучився до «Біотеху» ще на початку 2015-го року у вкрай тяжкому стані. Тому передувало півроку лікування у державний шпиталях, де Олегові буквально врятували життя і вилікували численні тяжкі та складні травми. На превеликий жаль, з покаліченими рукою й ногою вдіяти так нічого і не змогли — потрощені кістки не зрослися, крім того, ушкоджену стопу викрутило у неправильне положення.

103

До клініки ilaya Олег втрапив із 12-сантиметровим дефектом плечової кістки, 4-сантиметровим дефектом стегнової кістки, варусною деформацією стопи. До того ж, кістки нищив прогресуючий остеомієліт, тому навіть досвідчені лікарі ilaya буквально вхопилися за голову.

До війни Олег мешкав у рідному Івано-Франківську та вчився на історичному факультеті Прикарпатського університету. Але через нестачу коштів на навчання ще в 2012 році пішов в армію за контрактом – служив у морській піхоті. Брав учать в визволенні Новоайдару і затриманні 14 сепаратистів під час виборів Президента 25 травня, разом з побратимами визволяв місто Щастя, брав блок-пост перед «Металістом» та інші стратегічно важливі об’єкти. Також серед його заслуг – взяття в полон 18 членів спецпідрозділу «Дон» та виведення з оточення багатьох українських солдат.

Поранення хлопець дістав під Лутугиним, що на Луганщині, де проходив службу вже у лавах батальйону «Айдар». Позиції наших військ зазнали нищівного обстрілу із танкових гармат ворога. Із десяти побратимів Олег єдиний залишився живим — друг прикрив його власним тілом і врятував ціною свого життя.

За час лікування у клініці ilaya Олегу довелося помучитись. Спершу відібрали клітинні матеріали, зняли апарати зовнішньої фіксації, добре почистили місця ураження від змертвілих решток кісток, придушили запалення. Із часом у місце ураження плечової кістки ввели клітинні матеріали і зафіксували уламки пластиною.

66

Потім узялися за ногу: вивели стопу та стегнову кістку у вірне положення, усунули вкорочення, зафіксували місця ураження апаратом Ілізарова, заповнили місце дефекту клітинними матеріалами. Насьогодні кістки і руки і ноги заросли власною кістковою тканиною самого Олега, хлопчина потроху розробляє відновлені кінцівки. Пластину з руки от щойно зняли, наступна на черзі уже нога.

У випадку Олега новітні клітинні технології регенерації кісткових тканин із власних матеріалів пацієнта і справді виявилися практично останнім шансом на одужання. Традиційні медичні методи виявилися безсилими, ну не можна просто взяти і відростити нізвідки дванадцять сантиметрів кістки. На фінал лікування у державних шпиталях Олег опинився віч-на-віч із перспективою масштабних ампутацій та довічного тяжкого каліцтва. І навіть півмільйона гривень — це практично ніщо у порівнянні із шансом знову повернутися до повноцінного життя та можливістю повноцінно рухати власними кінцівками.

На превеликий жаль, таких грошей немає у більшості родин наших поранених захисників. Держава таке лікування поки не фінансує, а прогресуючі ускладнення та тяжкий стан травм пацієнтів змушують нас вчергове звертатись до вас по допомогу. Лише коштом ваших пожертв у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» ми можемо віддячити та дати шанс на життя найтяжчим пораненим захисникам.

ПриватБанк для переказу у гривнях
Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26004053210825
Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених
SWIFT-переказ у USD
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA803266100000026009053209659
Account: 26009053209659
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-­1­-000080
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project
or
Intermediary bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA
Swift code: IRVT US 3N
Correspondent account: 890-­0085-­754
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project
SWIFT-переказ у EUR
Beneficiary: Mykolayiv Regional Charitable Foundation “Regional Foundation Blagochestya”
IBAN­code: UA413266100000026009053206287
Account: 26009053206287
Beneficiary address: UA 54000, Mykolaiv, Buznyka str. 5, 118
Beneficiary bank: Privatbank
50, Naberezhna Peremogy Street, Dnipropetrovsk, 49094, Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG ,Frankfurt am Main, Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400886700401
Description: Charitable donation for ‘Bioengineering rehabilitation for wounded’ project
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: