Очільники області вимагають від мера Полтави терміново скликати сесію

0

Губернатор Полтавської області та голова облради наполягають, щоб міський голова взяв до уваги усі вимоги протестувальників.

Бої біля арки

Бої біля арки

Терміново скликати сесію вимагають віл міського голови Полтави Олександра Мамая губернатор Полтавської ОДА Валерій Головко та голова облради Олександр Біленький. Сьогодні очільники області виступили з відповідним зверненням, повідомляє ОКІА “Новини Полтавщини”.

– Звертаємось до міського голови Полтави, Олександра Мамая, з проханням якомога швидше зібрати сесію міської ради для стабілізації ситуації яка сьогодні виникла в місті. Просимо мера не загострювати подій та зупинити політичні пристрасті.

Шановний Олександр Федорович, не підривайте авторитет міста подібними діями. Якомога швидше вийдіть до громади та скличте сесію. Ви повинні взяти до уваги усі вимоги які висувають мешканці міста, – зокрема, йдеться у ньому.

Нагадаємо, окрім термінового проведення позачергової сесії, активісти Штабу супротиву, який зараз зайняв сесійну залу міськради,  вимагають:

  1. Прийняти рішення про дострокові вибори Полтавського міського голови.
  2. Ввести мараторій на встановлення МАФів в Полтаві.
  3. Відмінити рішення щодо будівництва нібито МАФів біля “23 вересня”, “Кінотеатру Котляревського” та “Газетного ряду” та “Прирічного парку”.
  4. Звільнити Ірину Степаненко (партія БПП) з посади голови атестаційної комісії поліції.
  5. Звільнити першого заступника міського голови Михайла Шевченка (партія БПП).
  6. Покарати винних у “поножовщині”, яка відбулася 5 квітня в центрі Полтави.
  7. Закрити кримінальні справи щодо активістів, які захищали мирних мешканців від Кременчуцьких “тітушок”.

Частину з вимог уже виконано. Зокрема, призупинено діяльність поліцейської комісії, яку очолювала депутат облради Ірина Степаненко. Також позбавлено ліцензії охоронну фірму “Скорпіон-2016” із Кременчука, охоронці якої застосували надмірну силу і спецзасоби до протестувальників біля арки (“Газетний ряд”) 5 квітня 2017 року.

Коментувати

19 березня 2018