Очільник полтавської поліції розповів про готовність своїх підлеглих до другого туру виборів

0

15 листопада поліція працюватиме у посиленому режимі. Про це повідомив начальник поліції Полтавщини Олег Бех.

DSC_0032

Олег Бех ( на фото справа)

Олег Бех розповів, що у першому турі виборів на Полтавщині не було помічено грубих порушень. Він повідомив, що це відбулося завдяки тому, що правоохоронці оперативно реагували на всі без виключення звернення громадян.

 Приємно, що громадяни, спостерігачі та члени виборчих комісій активно інформували правоохоронців при найменшій підозрі. На кожне повідомлення негайно виїжджала слідчо-оперативна група. Бачачи таку реакцію і громадськості, і правоохоронців, і засобів масової інформації, деякі потенційні порушники відмовилися від реалізації своїх протиправних дій. Це говорить, що ми з вами зробили хорошу профілактичну роботу – розповів очільник поліції області.

З приводу проведення другого туру, Олег Бех поінформував:

В другому турі працюють 43 територіальні виборчі комісії. Волевиявлення в другому турі проходитиме на території майже 40-ка населених пунктів області на 269 виборчих дільницях. До нас вже надійшло близько 40-ка повідомлень про порушення виборчого законодавства в другому турі. По одному зверненню відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (факт пошкодження біл-борду у Полтаві ст. 194.ч.1 ККУ). Всі інші повідомлення на стадії перевірки. У разі їх підтвердження причетні до протиправних дій особи будуть притягнені до юридичної відповідальності.

Також начальник обласного Головного управління поліції повідомив, що має сподівання на те, що другий тур на Полтавщині пройде без грубих порушень громадського порядку, а громадяни продемонструють високий рівень правової культури та толерантності.

Будемо вдячні за вчасно надану інформацію і гарантуємо належне забезпечення правопорядку в нашому краї. Також просимо мешканців Полтавщини та учасників виборчого процесу з повагою та розумінням ставитися до роботи правоохоронців і не порушувати чинного законодавства, – закликав громадян до співпраці Бех.

Юлія Злепко

21 липня 2018
20 липня 2018