Очільник ОДА відповів на протести активістів проти забудови Прирічкового парку

Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації та Федерації хокею області, прокоментував плани побудувати Льодовий палац на території Прирічкового парку. Активісти проти такої ідеї; вони схвильовані доцільністю ініціативи та можливими наслідками забудови. Губернатор відповів на низку питань, пояснюючи своє рішення.

Валерій Головко, очільник Полтавської ОДА

Валерій Головко, очільник Полтавської ОДА

— Полтава має визначитися, чи потрібен їй Льодовий палац. Я не хочу, щоб це питання переходило у політичну площину. Це зараз перш за все питання благоустрою територій. Якщо на ділянці, на якій має проходити будівництво, буде «червона лінія» і це означатиме, що воно порушує норми чинного законодавства, то палацу там не буде.

Валерій Головко

Учора, 18 квітня, представники чотирьох громадських організацій міста – Citylab, Полтавська платформа, Еколтава, Нова Полтава провели прес-конференцію. Тема – порятунок Прирічкового парку та ініціативи, пов’язані з цим процесом. Активісти висловлюють припущення, що навіть якщо полтавці погодяться на Льодовий палац, то немає гарантій, що побудують його. Після зміни цільового призначення ділянки все у руках міської влади.

Валерій Головко запевняє, що цільове призначення території не змінюватимуть. Губернатор наголосив, що й про забудову поки мова не йде: дозвіл депутати міськради дали лише на розробку детального плану берегів річки:

– Нам говорять, що завтра там побудують торговий центр і кіоски. Земля виділятиметься на громадську організацію «Федерація хокею України», яка не займається комерційною діяльністю. Гроші на будівництво заходитимуть саме через Федерацію.

Валерій Головко

18049701_1448643001858650_1499819482_o

Громадські активісти та журналісти просили також пояснити доцільність розвитку хокею в Полтаві, наскільки цей вид спорту близький містянам. На думку голови Федерації хокею в Полтавській області, Льодовий палац — важливий для міста інфраструктурний об’єкт:

— Це можливість проводити дозвілля для тисяч полтавців та їхніх дітей. Там діятимуть спортивні секції з хокею, фігурного катання. Льодовий палац також передбачає оздоблення території навколо. Це і доріжки, і клумби. Проте якщо громада Полтави вважає, що це — недоцільно, то ми відмовимося від цієї ідеї.

Валерій Головко

Очільник ОДА наголошує, що за умови будівництва до бюджету міста надійдуть прямі інвестиції в 3,5 мільйона доларів. Наразі Валерій Головко не відповів на питання, чому проект Льодового палацу не можна реалізувати на іншій ділянці, не знищуючи при цьому частину прибережного лісу.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: