Обвинувальний акт щодо керівника ТОВ “Сільські традиції” в Біликах направлений до суду

0

Прокуратурою Полтавської області затверджено і направлено до Кобеляцького районного суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно керівника ТОВ “Сільські традиції” в Біликах.

Фото: pol.gp.gov.ua

Фото: pol.gp.gov.ua

Керівника звинувачуюють у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, шкідливими для життя, здоров`я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) Кримінального Кодексу України.

Нагадаємо, що загострення боротьби селян із ООО “Сільські традиції” почалося з другої декади серпня минулого року. Селяни заблокували дорогу до комплексу, не даючи проїхати вантажівкам із кормом для свиней. З 15-го серпня підприємство, за вимогою представників облради (на чолі з Андрієм Пісоцьким) і протестувальників, мало вивозити свиней за домовленим планом. Керівники певний час виконували розпорядження, проте 1-го вересня надіслали відкритого листа, у якому просили втручання обласної та державної влади та контраргументували усі закиди протестувальників.

18 жовтня вийшов наказ про припинення господарської діяльності виробництва ТОВ “Сільські традиції”.

31 березня цього року голова Полтавської ОДА Валерій Головко сказав, що у разі обговорення підприємством своєї роботи з громадськістю, виправлення всієї необхідної документації, виконання сказаних обіцянок стосовно будівництва очисних споруд – він не бачитиме перешкод для відновлення його роботи.

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018