Обшук у Полтавській міськраді. Коментар Генеральної прокуратури

0

Генпрокуратурою спільно з Нацполіцією проводяться обшуки у державних установах та інших приміщеннях у м. Полтаві

Генпрокуратура проводить обшуки у Полтавській міській раді (оновлюється)

Генпрокуратура проводить обшуки у Полтавській міській раді

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами можливого привласнення, шляхом зловживання своїм службовим становищем службовими особами Полтавської міської ради бюджетних коштів, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У ході розслідування перевіряються обставини використання службовими особами Полтавської міської ради бюджетних коштів, упродовж 2016-2017 років, які виділені управлінню житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міської ради на проведення будівельних робіт, у тому числі можливі факти перерахування вказаних коштів на рахунки підприємств із ознаками фіктивності.

З метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин використання бюджетних коштів службовими особами Полтавської міської ради упродовж 2016-2017 років, на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва, 20.09.2017 проводяться обшуки приміщень державних установ та комерційних структур, приватного житла та автомобілів осіб, які мали відношення до розподілу та використання вказаних бюджетних коштів.

Досудове розлідування триває.

Нагадаємо, Трибуна писала про те, що Генпрокуратура проводить обшуки у Полтавській міській раді (відео)

Коментувати

20 березня 2018
19 березня 2018