Обрали генерального директора полтавського аеропорту

0

“Аеропорт-Полтава” отримав нового генерального директора.

У Полтавській ОДА оголосили тендер на капітальний ремонт аеропорту «Полтава» за 26,2 млн грн

Обрали генерального директора полтавського аеропорту

Про це повідомляють “Новини Полтавщини“.

Один з двох претендентів зняв свою кандидатуру. Таким чином, залишився один кандидат – Володимир Окара, який і презентував членам комісії своє бачення розвитку аеропорту.

– Аеропорт повинен працювати і з нього нарешті повинні здійснюватись рейси як міжнародні, так і внутрішні. Необхідно повністю оновити злітну смугу, інфраструктуру. Встановити світлосигнальне та радіолокаційне, залучити іноземних спеціалістів, інвесторів. Важливим є питання транспортного сполучення з аеропортом. Він повинен обслуговувати не тільки жителів Полтавщини, а і сусідніх областей, не тільки пасажирські рейси, а і транспортні. Я маю бачення розвитку летовища і маю бажання це робити, – зазначив Володимир Окара.

Голоси на підтримку кандидата віддали сім членів комісії, один утримався. Контракт на три роки з ним мають укласти депутати обласної ради на наступній сесії.

35-річний Володимир Окара закінчив Полтавський військовий інститут зв’язку, зараз навчається в Аграрній академії. Раніше новопризначений директор аеропорту не мав прямого відношення до авіації. Він працював на одному з потужних підприємств області дистриб’ютором, займався комерційною діяльністю.

Нагадаємо, у Полтаві стартувала публічна консультація щодо назви місцевого аеропорту, яка триватиме до 31-го березня.

20 вересня 2018
19 вересня 2018