Обмін речовин: зробити швидше

4 способи прискорити метаболізм і скинути зайву вагу.

Метаболізм

Метаболізм

Холодна температура повітря цієї весни трималася довго. А тому з накопиченими за зиму кілограмами – для тепла – організм розстається важко. Нижче – поради тим, хто розуміє, що обмін речовин міг би бути і швидшим.

Зелений чай у раціоні

Багатий вітамінами та біологічно активними речовинами (антиоксидантами), він знижує апетит і активізує роботу шлунково-кишкового тракту. А обмін речовин пришвидшує на 4-5%. При цьому в одній чашці – всього 2 ккал, звісно, якщо пити без цукру.

Більше соку

Можна додавати кілька крапель свіжого лимонного соку у чай та воду. Багатий на вітамін С та антиоксиданти, він прискорює метаболізм і сприяє розщепленню жирів. Також потрібен для хорошого імунітету, безперебійної роботи печінки, серця та чистоти судин.

Рух – наше все

Будь-яка фізична активність сприяє спалюванню жирів. Приїхати на роботу на велосипеді замість авто, обрати танці або плавання, віддати перевагу пішохідній рогулянці перед сидінням у кафе – вид навантаження може бути будь-яким. Головне, що процес спалювання жирів триває ще протягом години після припинення навантаження. І що більше у людині м’язів, то більше калорій спалює її організм навіть у процесі перегляду телевізора. Хоча, в ідеалі, часу на це треба лишити якнайменше.

Води багато не буває

Вода – найважливіший учасник процесу обміну речовин. Вона зменшує апетит і допомагає задіяти в обміні речовин відкладені жири. Брак води можи уповільнити метаболізм, бо тоді головна задача печінки – діяти так, щоб відновити запас рідини в організмі, а не спалювати жири.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: