Полтавщина готова до очікуваної негоди — ОДА

У Полтавській ОДА пройшла нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Йшлося про утримання доріг області у зв’язку з ускладненням погодних умов.

Область готова до очікуваної негоди

Область готова до очікуваної негоди

Під час наради керівники РДА та ОТГ та підрядники відзвітували про стан доріг, що перебувають на балансі Агентства місцевих доріг, та роботу підрядних організацій.

За словами генпідрядника, ситуація на дорогах області стабільна, незважаючи на ряд питань до окремих субпідрядників в окремо взятих районах.

У Семенівському районі сьогодні з самого ранку розпочався снігопад, проте техніка субпідрядника виїхала лише близько 10:00. Представники РДА мали ряд зауважень до роботи підрядника та кількості залученої техніки. Керівник Агентства місцевих доріг Олексій Басан, коментуючи цю ситуацію, зазначив, що наразі вже проведені перемовини і вже з завтрашнього дня буде залучена додаткова техніка.

Аналогічні проблеми виникали у Оржицькому та Хорольському районах, проте генпідряник запевнив що ситуація під контролем.

— До негоди, яка наближається до нас днями, ми повністю готові. Всі підрядники забезпечені паливно-мастильними матеріалами і піщано-соляною сумішшю. Сьогодні по всім районам буде розвезено більше 1,5 тисячі тон солі для приготування необхідних матеріалів. В нас задіяні додаткові підрядники, техніка окремих аграрних і приватних промислових підприємств. Кінець минулого року ми пройшли без колапсів та серйозних надзвичайних подій по нашим дорогам. В принципі, якщо в нас виникають якісь питання, ми оперативно їх вирішуємо. Тому дорогами, які перебувають у нас на балансі — це майже 8 тисяч кілометрів — проїзд забезпечений по всій області. Я думаю, НП у нас не буде, і в цю негоду ми уникнемо серйозних негараздів, — говорить Олексій Басан.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Вже ж підрядники якось зарекоменндували себе у попередню негоду,чому ж знов несостиковки виходять. Може їх просто замінить чи ніким?

2019-01-09
Віта
Відповіcти
0

Ну, якщо ви вважаєте, що 25 годин перебування у снігових заторах під Широким і Красногорівкою це не НС, то дійсно кінець року був вдалим (((

2019-01-09
Тетяна
Відповіcти
0

В минулi части за также политiли б шапки,i назавжди,а теперь нихто нiчого не бойiться ,гребуть грошi поки анархiя в крайiнi,тiльки вiдписками займаються.

2019-01-10
Владимир
0

Останні новини:

Читайте також: