Обидва кандидати в мери Полтави налаштовані на перемогу

0

15 листопада колишній міський голова Андрій Матковський та його наступник Олександр Мамай прийшли на виборчі дільниці, щоб виконати свій громадський обов’язок, а разом з тим і розповісти журналістам ТРК “Лтава” про свої очікування від результатів голосування.

maxresdefault

Олександр Мамай запевнив, що “майбутнє нашого міста все-таки буде в належних руках і тому, в першу чергу, проголосував за майбутнє”. Також Олександр Федорович поділився планами на майбутнє, коли його знову оберуть мером Полтави.

 Буду продовжувати справу, яку розпочав, поспілкуюся з кожним, без винятку, новообраним депутатом. З групами спілкуватися не буду, а буду розмовляти з кожним окремо. Дороги будуть застелені, якщо державне казначейство не перестане виплачувати кошти. Думаю, півтора року – і всі дороги будуть зроблені, – говорить кандидат.

І на останок додав, що “якби не вірив у перемогу, то не приходив би на виборчу дільницю”.

Проте його суперник – Андрій Матковський, теж сподівається на перемогу і вже налаштований разом з людьми змінювати місто.

Який має бути наступний мер сьогодні скажуть люди, але ми, я думаю, однаково проголосували, бо ми проголосували за зміни в нашому місті, ми хочемо бачити його європейським містом, в якому буде чисто, не буде околиць. Місто, в якому буде комфортно жити всім нам, – розповідає колишній мер Полтави.

Наталя Гостило

14 липня 2018
13 липня 2018