«O.Torvald» покажуть гостям «Євробачення» Київ та виконають пісню «Time» з «Bandura Style»

9 травня музиканти гурту «O.Torvald» покажуть іноземним учасникам «Євробачення» Київ, побувають з ними у клубі «Бармендиктат» (екс-44), де розпочинали свій шлях топові українські рокери. Також планується автограф сесія та зустріч з фанами на площі ARENA CITY.

Оторвальд з фанами

Про це журналістам «Трибуни» розповів PR-агент гурту Олександр Варяниця.

Також музиканти анонсували тусівку на офіційній сторінці O.TORVALD у соціальній мережі «Вконтакте»

– #Нашілюди в Києві!!! Хто легкий на підйом? Ми сьогодні проводимо екскурсію Києвом для наших зарубіжних гостей Євробачення і дуже хочемо познайомити їх з нашою великою сім’єю!!! Беріть з собою будь-яку атрибутику O.Torvald (можна і без неї) та приходьте на площу Arena City о 14:45! Поспілкуємося, познайомимося з європейськими гостями, пофотографуємося і подаруємо вам подарунки!, – сказано у ВК.

Також журналістам повідомили, що проект сучасної бандури Bandura Style презентував lounge-версію пісні O`Torvald «Time».

Композиція, з якою гурт представлятиме Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», прозвучала у виконанні бандуристів Джусь Ярослава та Марини Круть.

Проект Bandura Style дякує за підтримку Sopilchar Video, простору «Циферблат» та студії звукозапису Family Records, які долучилася до реалізації проекту.

Цю версію пісні «Time», музиканти «O.Torvald» виконають на вечірці у клубі «Бармендиктат».

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: