«Невідомі факти з життя відомих людей»: у Полтаві діє книжкова виставка

0

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського діє книжкова виставка “Невідомі факти з життя відомих людей”, завдячуючи якій всі бажаючі мають змогу дізнатися багато нового і цікавого про життя відомих та знаменитих людей.

фото: library.pl.ua

фото: library.pl.ua

Гортаючи сторінки з цікавими фактами, дедалі більше дізнаєшся про своїх фаворитів. Саме тому бібліотекарі сектору періодичних видань відділу обслуговування користувачів створили цю виставку.

“Зірки – це такі люди, яких постійно бачиш на екрані телевізорів чи фото в журналах. І якось само собою приходить відчуття, що ти знаєш про них буквально все – ще б пак, стараннями папараці у шанувальників все зоряне життя проходить перед очима. Але іноді в пресі зустрічаються несподівані факти з життя зірок або з їх минулого, які змушують або злегка здивуватися, або навіть подивитися на свого кумира трохи з іншого боку”, – йдеться в повідомленні бібліотеки.

Загалом, серед представлених особистостей є американський співак Майкл Джексон, актор Леонід Биков, французський кіноактор Луї де Фюнес, перший доларовий мільярдер в історії людства Джон Рокфеллер.

Катерина Шевелєва

Коментувати

22 березня 2018