Новопризначений прокурор Полтавщини: освіта, служба та статки (відео)

Катерина Шевелєва
09:11 | 04 листопада 2016
0

Вчора, 3 листопада, генеральний прокурор України Юрій Луценко генпрокурор призначив нового прокурора області – ним став Микола Кармазін. Хто ж він – його освіта, служба, статки – далі у матеріалі.

29

На початку заходу Юрій Луценко привітав новопризначеного очільника обласної прокуратури Миколу Кармазіна та вручив йому посвідчення.

– Відповідальність велика, я її відчуваю. Буду спілкуватися з пресою, буду висвітлювати роботу прокуратури, – наголосив Кармазін.

28

Відомості з життя Миколи Кармазіна:

Народився чоловік у 1969 році в селищі Диканька Полтавської області. В 1987 році закінчив середню школу. Після закінчення школи служив в Збройних силах України. Після закінчення строкової служби пішов навчатися. Навчався в українській академії внутрішніх справ, закінчив її з відзнакою.

З 1994 року працював слідчим особливо-важливих справ, старшим помічником прокурора, заступником прокурора Жовтневого району міста Полтава, прокурор Решетилівського району, начальник відділу прокуратури області, начальник управління прокуратури області, заступник начальника відділу генеральної прокуратури.

Декларація про доходи за 2015 рік:

В електронній декларації Кармазін задекларував земельні ділянки площею: 40 тис. 465 кв.м. у селі Балясному Диканьського району та 570 кв.м. у селі Марченки того ж району.

Також він задекларував 315 тис. 632 грн зарплати та 80 тис. 483 грн пенсії, готівкою 19 тис. доларів США.

Його дружина, Людмила Кармазіна, має квартиру, площею в 64 кв.м., зарплату в 72 тис. 598 грн та дохід від зайняття підприємницькою діяльністю — 500 грн.

Єдиний задекларований автомобіль — Skoda Octavia 2013 р.в., вартістю 258 тис. грн — перебуває у власності Кармазіної Марини Олександрівни.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: