Новообрані депутати запропонували свою кандидатуру на посаду секретаря міськради

2

Перша сесія Полтавської міськради відбудеться лише 26 листопада, а частина новообраних депутатів від «Партії простих людей» та «Солідарності» вже зібрались на громадське обговорення, аби представити своє бачення майбутнього засідання. Запропонувати кандидатуру на посаду секретаря міської ради.DSC_0111_1500x1000

Сергій Чередніченко та Олександр Шамота, ще напередодні сьогоднішнього зібрання, на свої сторінці у Facebook запропонували розглянути ряд питань. Серед них і питання про місце проведення першого засідання Полтавської міської ради.

Посилаючись на той факт, що кожної сесії міської ради відбуваються якісь скупчення та заворушення, зайти на сесію нормально не можна. Пролунала пропозиція провести перше засідання сесії міськради у стінах будинку культури, для того, щоб усі охочі мали змогу спокійно сісти.

Зі слів присутніх, таким чином вони хочуть відкрити майданчик для обговорення з новообраними депутатами, адже яскравий приклад нещодавньої сесії обласної ради, показав до чого може привести неузгодженість позицій і відверте саботування сесії.DSC_0110_1500x1000

Наступна пропозиція стосувалась регламенту роботи Полтавської міської ради, а саме запропонували транслювати усі засідання, щоб полтавці мали можливість спостерігати за процесом.

Також, обговорили пропозиції, що стосувалися кандидатур на посаду секретаря міськради та заступників міського голови.DSC_0106_1500x1000

Фракція «Партії простих людей» не має претензій на посаду секретаря міської ради. Дану посаду повинна займати людина, яка не мала відношення до «Партії Регіонів», безпосередньо мова йдеться про «Рідне місто» і про «Совість України». Натомість, ми готові розглядати на посаду секретаря, людину з «Солідарності», «Свободи», «Самопомочі» або «Батьківщини», – заявив голова полтавського міського осередку «Партії простих людей» Олександр Шамота.

Пізніше Шамота і Чередніченко додали, що однозначно на посаду секретаря будуть висувати кандидатуру Матковського. Вважаючи, що політична сила, яка набрала найбільшу кількість голосів у Полтаві, кандидат якої брав участь у міських перегонах,  має представляти інтереси в якості секретаря.

Зустріч підтримала фракція «Солідарність», хоча ми сподівались, що це також буде «Свобода», «Самопоміч», «Батьківщина», та, нажаль, їх не має. Напевно переймаються сесією облради, – говорить Олександр Шамота.

Олена Костиря

15 липня 2018
14 липня 2018