Новий кінотеатр відкрили у старому кінотеатрі

Після глобальної реставрації у Полтаві відкрився новий сучасний кінотеатр.

Колишній кінотеатр “Колос” стояв занедбаним кілька років. Засновники мережі Wizoria у Полтаві кажуть: наважитися на реставрацію саме цього об’єкту їм було непросто. Однак вони не хотіли, щоб історична будівля першого полтавського театру повторила долю вже напівзруйнованого Кадетського корпусу. Адже колись для полтавців цей кінотеатр був знаковим місцем.

– Мало хорошого ми тут побачили, коли вирішили взятися за реставрацію. Певний час споруда не мала господаря, тут протікав дах, вода текла по стінах, булм проблеми з каналізацією. На «Колос» було страшно дивитися і ззовні, і зсередини, – каже засновник Андрій Соколов.

Андрій Соколов

Андрій Соколов

Над реставрацією будівлі, зміною концепції закладу і створенням нового центру відпочинку працювала майже тисяча осіб.

– Нас з сестрою батьки водили сюди ще школярами. Потім ми влаштовували тут побачення з майбутнім чоловіком. Рада, що тепер можу привести у кінотеатр своїх дітей. Принаймні, поки що атмосфера здається приємною. Щоправда, навряд чи ми станемо частими гостями – тут досить недешево, – каже полтавка Олена.

Відкриття кінотеатру

Відкриття кінотеатру

У великому залі відреставрованого кінотеатру – унікальний металізований екран шириною у 20 метрів, один з найбільших в Україні. Оновлений «Колос» відповідає найсучаснішим вимогам до якості звуку і відеоряду. Крім кінотеатру, тут тепер працюють також кафе та дитячий центр розваг.

Оновлений кінотеатр "Колос"

Оновлений кінотеатр «Колос»

Засновники кажуть: у малому залі планують раз на тиждень влаштовувати безкоштовні кіносеанси для дітей. І обіцяють: щойно потеплішає, візьмуться за реставрацію старовинної споруди ззовні.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: