Новий директор полтавської школи №3 хоче відновити позитивний імідж навчального закладу

– Перше завдання, яке я поставила перед працівниками школи, – відновити позитивний імідж навчального закладу, – сказала Леся Марталішвілі під час першого публічного інтерв’ю на посаді директора спеціалізованої школи №3.

А імідж однієї з провідних шкіл міста таки постраждав. Уже два місяці батьки та учні ведуть боротьбу за право залишити на посаді очільника закладу колишнього директор Євгена Романова, протестуючи, перекриваючи дорогу та збираючи підписи за звільнення керівника міського відділу освіти. На думку лідерів батьківського комітету, його звільнення є незаконним і відділ освіти на чолі з Наталією Дороховою має нести за це відповідальність.

17

1 вересня частина батьків та дітей мітингувала під станами міської ради і не прийшла на перший дзвоник.. Цю ситуацію Леся Марталішвілі прокоментувала у вельми специфічний спосіб. На запитання, «Як ви можете прокоменутвати цю ситуацію, вона відповіла:

– Аж ніяк. Я працюю, а доля Євгенія Лаврентійовича у його руках.

У той же час, представники батьківського комітету обурювалися, що їх ще не познайомили з новою директоркою. Пані Леся пояснила ситуацію:

– А ще не було загальношкільних зборів, тому й не представили. Будуть збори, представлять, не проблема.

Директорка розповіла, що вже встигла поспілкуватися з батьками. Леся Олександрівна 12 років працювала у 3-й школі, на посаді вчителя математики та заступника директора.

– Цю школу я дуже добре знаю, і батьків знаю, і вчителів. Це ж Полтава – люди шумлять, говорять. Ситуації з Євгеном Лаврентійовичем звісно, трохи незвичайна. Її треба пережити – порядно, витримано, забути про всю цю заангажованість і життя розставить все на свої місця.

Нова директорка розповіла, що розуміє весь той рівень відповідальності ,який лежить на ній, і усвідомлює, що потрібно тримати той рівень школи, на який її вивів Євген Романов, але в той же час говорить, що попередній директор отримав навчальний заклад на доволі високому рівні:

– Школа дісталася Євгену Лаврентійовичу в дуже гарному стані. Я маю на увазі потенціал педагогічного колективу. Директор школи – це важлива посада, але з дітьми безпосередньо працюють вчителі. Директор вказує вектори цієї роботи. Засоби реалізації. Тут завжди був сильний колектив. Потенціал викладачів дуже потужний. Вчителі тут на своєму місці, діти прийшли на уроки з позитивом. Все буде добре.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Взагалі -то Леся Анатоліївна…

2016-09-10
Ольга
Відповіcти
0

Процитирую её ещё раз:
– Розумієте – це Полтава. Дорохова гівно, що поробиш.

2016-09-01
Оля
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: