Нові розбірки у полтавській політиці. Екс-депутата міськради звинувачують в отриманні грошей за вихід з фракції (відео)

0

12 квітня депутат міськради Полтави Андрій Матковський звинуватив екс-депутата Сергія Чередніченка у тому, що останній отримав кошти за складання свого мандату та вихід із фракції. Про те, як це було та як колишній депутат коментує заяву Матковського – у матеріалі нижче.

13 квітня Андрій Матковський написав на своїй сторінці у Facebook, долучивши у допис видатковий касовий ордер, в якому фігурує сума 100 тисяч гривень:

Андрій Матковський

Екс-депутат міськради Сергій Чередніченко також зробив допис у соцмережі:

Щойно Матковський звинуватив мене у тому, що я взяв гроші за вихід з фракції. Але чомусь не розповів як обіцяв мені: побороти корупцію в медичній галузі, реформувати транспортну галузь, відремонтувати гімназію #32, зробити з Гришкиного лісу парк, встановити зупинку в селищі Яр. Це все було обіцяне мені ДО виборів! Після програшу виборів Матковським звісно, що говорити про весь список було не до речі. Після створення так званої ШИРКИ мої вимоги змінилися. Ми домовилися у форматі Шевченко, Мамай і я про наступне : 

– прикриваємо діяльність ГО “Міжнародний фонд допомоги хворим” у полтавських лікарнях я створюємо прозорий механізм у вигляді “Фонду міської лікарні”. 

Я витратив на цей проект власні кошти.
– ремонтуємо подвір’я гімназії #32
– встановлюємо зупинку для мешканців с. ЯР.

АЛЕ ЖОДНОГО ПУНКТУ НЕ ВИКОНАЛИ!!! Я вже мовчу про десятки моїх ініціатив по облаштувпнню стоянок автотранспорту біля лікарень і т.д і т.п. Після того, як стало очевидним що кодло Мамая і Матковського просто грабує місто – я сам, особисто за своєю ініціативою, склав мандат! Під час останьої розмови з Матковським я запитав, що мені робити з Фондом міської лікарні, адже я вклав власні кошти. Андрій запропонував їх компенсувати і розійтися! Щодо звинувачення мене у психічних розладах – це повна маячня. Адже Матковський особисто обіцяв мені допомогти відстояти свою честь у судах! І він добре знає, що це фейк який використав Мамай після Жабо, щоб закрити мені рота! Сьогодні ми остаточно побачили обличчя Андрія ЧМО – чоловіка морально обмеженого! – написав Чередніченко. 

Коментувати

20 березня 2018